Skocz do zawartości

Speed Modelling, modeling 3D, modele testowe.


Salvator

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no ba ;]

już gdzieś w tym wątku pisałem komuś helpa dotyczącego edge hardness :)

 

heh, walnęło mi UV gdy wcisnąłem degmentację przez pojection, ble! Myślałem, że mi podzieli charty zamknięte, a uzyskałem UV jak z Unwrapa maxowskiego, czyli kupa.

 

ten wazonik zrobiłem by pokazać, że wazony są jednak podstawą architektury i powinny jako pierwsze pojawiać się w vizkach ;]

 

dzisiaj biorę się za moją minibitwę, więc raczej speeda nie wrzucę niestety, ale może coś wyskrobię w przerwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, dobra wezmę się za to, chociaż zastanawiam sie czy nie przenieść tego do wipa jako nowa scenka, dodać jakieś płotki z garnkami na nich, poprawić bugi i dodać teksturki i na koniec wyrenderować, ale to zależy od ilości czasu i od waszego zdania na ten temat.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Salvator powiem Ci tak : jest masa ludzi ktorzy narzekaja na poziom na forum a nic nie robia w kierunku zeby to zmienic , mysle ze ta seria speedow dala mi wiecej niz 2 letnie meczenie w zaciszu domowego pokoju , no ale jak kto woli.

Uwazam ze jezeli ktos zejdzie ponizej 3 h w modelowaniu postaci srednio detalowanej to juz jest naprawde dobrze , no ale bez pracy nic z tego nie bedzie ...

 

ps. Moze bys zmienil topic na ogolno dostepny speed ? i wrzucil bys zasady tego tupy ze podczasz wrzucania prac kazdy by musial podac :

1) program w ktorym wykonal obiekt

2) czas

3) technika itp

 

mysle ze ludzi wingsujacych jest mniej niz malo na forum wiec lepiej bedzie pomeczyc speedy nie zaleznie od softu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Salvator: Ladniej by brzmialo "i czas wykonania jego", bo teraz to brzmi jakby sie mialo dopiero zamiar robienia modelu:P:)

A skoro jest juz "nie" wingsowo to pewnie jutro cos wrzuce:)

 

Ps. Te postanowienia wygladaja jakby sam mistrz Yoda je dyktowal:)

 

Edit:

Przydaloby sie tez zmienic nazwe watku co by sie wieksze grono zainteresowalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klicek -> dales PUPY ;) , ta pracka stanowczo odstaje od pozostalych.

Odnosnie tego kolesia(karykatury) - to 1 skojazenie mialem z "Fallen Art - Sergent" (Ten co jest u gory - na forum)

 

Salvator -> ten watek przegladam w miare systematycznie :) (co nie przeklada sie na ilosc postow w tym miejscu - ale kto powiedzial ze musi ?? )

 

Co do pomyslu rozwiniecia speeda - to wtrace swoje 3 grosze (raczej 2).

 

1.Podzielic pracki na:

Hyperspeed - do 20 min.

Superspeed - do 40 min.

SpeeD - do 1h 30 min.

 

(oczywiscie czasy mozna by bylo innaczej ustalic - to taka szybka propozycja tylko)

 

2.Utworzyc ranking najlepszych prac z kazdego z tych dzialow.(sonda itp)

Taka konkurencja mogla by przyciagnac dodadkowych ludzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha no tak, moj blad, juz to naprawiam - buzke zrobilem w maxie 6, z boxa.

Za animacje sie nie chwytam (niestety brak czasu :(, a szkoda bo pomyslow na animacje mnustwo, dobrze ze sa speedy - to taka odskocznia od pracy :), oby watek sie trzymal jak najdluzej ). oczywiscie namawiam wszystkich do zamieszczania swoich prac :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisalem ci na gg -> bardzo ale to bardzo duzo dal ci ten watek :).Brak juz takich zgrzytow anatomicznych jak kiedys miales :) bardzo sie to chwali

 

Ostatnia pracka bardzo fajna :) taki fajny dzieciaczek z pelnymi ustami :). ciuszki jak zawsze bardzo fajnie zrobione(no prawie zawsze). Jedyne do czego sie doczepie to oczy - obroc oba oczka w przeciwne strony odrobine - bo narazie wyglada jak by patrzyl sobie na czubek nosa. Jeszcze jeden burak(moim zdaniem) troszke za bardzo wcielo mu szyje.

 

Wczesniejsza pracka (robocik) bez rewelki :) ot kolejny modelik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hoho fajne. Tylko nie podoba mi sie srodkowa czesc nosa - jest za waska w porownaniu do reszty nosa. Ale ogolnie luzik :D.

Ja nie mam nawet czasu zeby cos podlubac, bo ciagle nauka, a sprawdzian sprawdzianem pogania :(. Kiedy te wakacje beda ;(?

 

O hehe - setny post mi wybil ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności