Skocz do zawartości

Speed Modelling, modeling 3D, modele testowe.


Salvator

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Marcin - dzięki ;]

Z okazji urodzin dzisiaj nic nie robię ;P Jutro za to pełną parą, zagrzany dzisiejszym świętowaniem ;] w pełni sił przystępuję do pracy nad speedem.

Wykruszyła się "stara" wingsowa kadra. Gdzie się podziali ci, których widać na pierwszych trzech stronach tego topica?

let wings

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh. Mozna sie przylaczyc?

Sluchawczki zrobilem w ok. 30 min ( poczatkujacy jestem, wiec mi tyle zajelo ^^'). Wiem, ze nie sa "the best", ale jednak cos tam wymodelowalem :].

PS. To jest pierwsza "praca" jaka pokazuje na tym forum :). Nie besztajcie mnie zabardzo ;).

PS2. Nie zrobilem kabla, poniewaz trochu mi nie wychodzil ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klicek - Bog zaplac ;). Cos tam pomodze ;). Uzywalem Wings 3D do modelingu, potem import do max'a i render na stock'u, bo cos mi sie Brazil zawiesza :(. Nie wiem czemu. Redneruje i nagle bach! Wyskakuje okienko, ze aplikacja zostanie zamknieta i tyle :|.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh. Jak juz zrobilem sluchawki, to i nadszedl czas na inne urzadzenia przekazujace dzwiek, czyli glosniki :] (moze za niedlugo konsole DJ`a zrobie ;)).

Salvator - Yafray jest chyba tylko do Blender'a, a na tym programiku sie nie znam ;). Musze sobie dopiero go doglebnie poznac :].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuuu... Yafray jest nie tylko do Blendera... bo takie jest zamierzenie, masz bezpośredni rendering z wingsa, tylko trzeba zainstalować yafray. GI, caustic, fresnel, hdri, co tylkoz zapragniesz ;]

fajny sprzęt. Dzisiaj mnie w domu nie było, jutro coś wystrugam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klicek bardzo przyjemny protossik... co do opancerzenia to moze to ci pomoze:

 

http://www.gondiaz.com/Phill_Blizzard/Protoss_Zealot_002.jpg

http://www.gondiaz.com/Phill_Blizzard/Protoss_Zealot_001.jpg

http://scinbg.headoff.com/FanArt/waijizealot.jpg

 

a i jeszcze jedno... protossi nie maja ludzkich oczu(zrenice itp stuff) o ile pamietam :)... dziwnie wyglada jakby mial wytrzeszcz jakis.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sir_Bols odrazu widac ze meczyles stara rowno :)

bardzo dziekuje za te szkice sa boskie !! :)

Dzieki za wskazowke co do oczu masz racje troszke przesadzilem poprawie to mysle jak bede robil opancerzenie. Niestaty szkoda ze nie mialem tak dobrych szkicy wczesniej bo zrobilem wiele niepotrzebynch rzeczy , wiec bede mial okazje zrobic model drugi :p

 

@Lt.Knysha - tobie rowniez dziekuje za scrina zawsze sie przyda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiazalem juz problem. Wynikl on od strony maxa tym razem. Wings tworzy meshe w dosyc malych rozmiarach, po zaimportowaniu nie obedzie sie bez skalowania. Jednak skalowanie w 3D studio wplywa na niektore modyfikatory, np. bonesy. Rozwiazanie jest kombinatorskie :-) nalezy wyeksportowac dany mesh z wingsa do formatu 3ds, nastepnie otworzyc go w Maxie, reskalowac, i wyeksportowac ponownie do 3sd. Teraz otwieramy naszego mesha w wingsie i eksportujemy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności