Skocz do zawartości

Speed Modelling, modeling 3D, modele testowe.


Salvator

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ja? oj.

no chyba zdajecie sobie sprawe ze zadna ania na tym swiecie wam salvatora nie zastapi.

na razie robcie tego tuxa (osobiscie powstrzymam sie, bo przyzeklam salvatorowi ze juz nie bede maltretowac pingwinkow).

jutro wieczorem dam wam inny temat. jesli ktos jest przeciwny, prosze zglosic u mnie pisemny wniosek o powstrzymanie zamierzenia, i prosze dolaczyc lapowke w postaci pienieznej lub plynnej.

 

don kichot, dobra fajka, tylko jesli to bedzie pokazane z bliska to bym zrobila ta cienka szparke miedzy ustnikiem a reszta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra... Dla tych którzy nie maja ochoty na tego Tuxa, a widzę że tych jest wielu, bo ciągle nikt nic nie zrobił zarzucam swój temat, czas wykonania do jutra do wieczora, kiedy to pałeczkę przejmie Ania.

Nowy temat:

 

"SMUTEK"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale zes tematem szczelił ziomuś :( no speedzik moze bedzie ale pomysł to speed nie bedzie heh no nie ppowiem temat to jest wyzwanie do myslenia :P hehe pozdrawiam all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może ja zacznę :P

 

To nie jest zdjęcie!!! :D

Ostatni pet w paczce... to zawsze jest smutne. Sam model to był speed, jakieś 15 min. teksturki i światło prawie godzina a i tak wyszło jak wyszło... Ale chciałem się trochę tym pobawic bo kiepski jestem w te klocki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buuu... nikt nie podchwycił mojego tematu :( Już więcej nic nie wymyśle, jak tacy jesteście :/

-> Klicek, normalnie jestem w szoku... zajefajny model, czemu nie dajesz takich prac do finisched?

 

Dobra, wrzucam swojego mutanta :) Miał być speed, ale w końcu spędziłem przy nim dużo za dużo czasu... jakieś cztery godziny to będą. najpierw Wings 3d, potem render i ustawienia w maxie. Wiem że pomysł tak sobie orginalny, ale czuję dużą potrzebę stworzenia realistycznej głowy w 3d, do czego dążę uparcie już od miesiąca chyba. No to wrzucam :)

Aha: nie czepiajcie się za bardzo, w końcu to mutant :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe

fajny mutant

klicek fachowa pracka jak na speedzik

pamietam bol ostatniej fajki ale rzuciłem to gówno i jestem wolny hura

pozatym filtr w pecie z tego co pamietam był biały no ale mogło sie duzo zmienic pozdrówko all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj Husky... biały filtr jest tylko w niektórych (np. palmale - kiedyś to chyba wogule bez filtra były - dlatego tak ci się zdaje :D) fajkach :) A tak swoją droga to obiecałeś speeda na temat smutek i nic :(

Brak odpowiedzi źle działa na moje ego kreatywnego wymyślacza tematów :)

dzięki za komentarze :)

 

edycja - > spojrzałem na render i wiem już o co ci chodzi - o wnętrze filtra - faktycznie powinno byc białe :D Nie chciało mi się dokładnie teksturowac - w koncu to speed ;). Błędów w teksturze jest masę - spójrz na odbicie paczki, to zobaczysz jak to wygląda od spodu... dziwnie :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniu robilem to okolo 4 godzin mysle ze nie wiecej z tym ze , jeszcze robilem morphtargety dla twarzy itp

 

Darkelfu kochanie ;) e tam przesadzasz tylko troche brushnelem tu i tam ogolnie uwazam zbrusha za lamerskie narzedzie ale coz ;)

 

tak wyglada bez zbrusha :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt sie ze mna niezgadza no ale coz :)

uwazam tak dlatego bo kazdy moze sobie zwiekszac ilosc poly na modeliku i bazgrac sobie jakims brushem po modelu robiac z tego fajna rzecz , ale warto poznac zbrusha mimo to :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze temat wam nie przypadl do gustu, jutro rano dam inny (nieorganiczny).

 

co do zbrusha, sama nie probowalam wiec sie nie chce wypowiadac, ale slyszalam kiedys wypowiedz ze to jest dla osob 2d ktorzy chca sobie wmowic ze potrafia 3d.

 

a tu moj waz dwoglowy, prosze o wyrozumialosc, bo to moja pierwsza proba polymodelingo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo i nie. trudno.

ostatnia moja zalosna proba podania tematu:

 

temat:

BALWAN

 

robcie albo nie robcie, wasza sprawa. macie czas do poniedzialko kiedy to salvator wroci i wprowadzi znowu porzadek do tego watku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

peter_muler: hehe :)

 

Bałwany zawsze mnie prześladowały w dzieciństwie... Szczególnie te ich martwe oczy... Dlatego mojemu bałwanowi już oczu nie robiłem :) Oto mój > Jakaś godzinka w Wings 3d

drugi render - po małej zabawie światłami w maxie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe moje majsterkowanie po przerwie :D nawet mi sie podoba tylko gdyby nie te takie dziwne kosci czy cos w tym stylu :D wings 3d i w maxie zrobilem smooth i chyba nie dobrze ze tak zrobilem :/ ale modobaja mi sie jego zabki :D:D:D widac chcialem najpierw balwana zrobic i dlatego gorna czesc taka okragla :) dostal troche przerobek :D o mam pomysl :D na poczekaniu wymyslilem to jest ten mutant do tematu Ani :D:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie najgorzej RoB3rt - chyba najlepsza twoja praca jak do tej pory :) Fajnie ci nos wyszedł :) Ale taka mała rada - staraj się trzymac planu - to ty masz mówic programowi co ma robic, a nie na odwrót :)

 

good to see ya back :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie cos trzasnalem w przerwie od uczenia sie matmy na egzamin jutrzejszy :/... bezkonceptowo i niestety nie do konca... ale i tak juz sporo czasu zmarnowalem... czas sie zaczac uczyc wreszcie :)... moze jak zdam to to dokoncze...

 

model w maxie cos pomiedzy 2-3 godziny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie odnosnie modelu :] robiles to z plana czy boxa czy moze jeszcze jakos inaczej :] i czy uzywales edit poly czy mesh i co lepsze twoim zdaniem :) ja jestem zwolennikim planow :)))

OT dlaczego nie ma zainteresowania mojom hantelkom :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności