Skocz do zawartości

Speed Modelling, modeling 3D, modele testowe.


Salvator

Rekomendowane odpowiedzi

bo nie chce mi sie po angielsku gadac ;) mogl bym ale jeszcze walna jakis pro temat i wyjdzie mi jakas karykatura :P a tak pozatym to nie mam czym renderowac bo yafray mi cos strasznie dlugo ;) renderuje nawet proste modele :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

robert, okiełznanie yafraya spod wingsa wydaje się być trudne o ile niemożliwe, dlatego polecam renderować w yafrayu spod blendera, mi działa bardzo szybko i bardzo ładnie.

hmm czy mi się wydaje czy wątek się odkleił, whatever?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ja poradze, ze starość mnie dorywa. ;)

Na usprawiedliwienie mam to, ze przegladalem w tym czasie max3d, robilem kawe matce i mozdzyłem nad calami w maksie. :D Serio. :)

 

Siatki:

 

shuffle01siatka8kc.jpg

 

shuffle03siatka5oq.jpg

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ra juz Ci tlumacze ;)

 

Ludzie mylili ten watek z watkiem "modele niedokonczone" albo "testy modeli" lub "test zbrusha" to jest z gola troche inne niz "speed modeling"

 

Poprostu poziom nie byl ten co wczesniej i watek sie odkleil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialem sprobowac tego speedu, ale raczej nie jestem dobry na szybkosc, 2.5h to dla mnie za malo na taki model, sprobowalem cos zrobic, zrobilem w 2.30h ale niestety straszny crap mi wyszedl, dajcie godzinke wiecej to moze zapanuje nad siatka bo rozjechala mi sie strasznie...

 

speed0oe.jpg

 

a tu siateczka (nie dla wrazliwych;)) - http://img139.imageshack.us/my.php?image=siatenca5lm.jpg

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, myślałem że jestem beznadziejny w szybkim modelingu. Jak patrze to połowe tych modeli zrobiłem 3 razy szybciej. No wsumie i tak do Klicka co robi model człowieka w 4h się nieumywam, ale czuje się dowartościowany.

Jutro się dołącze do speed teamu chyba;P

 

Leleń: jak na 2.5h crap to mało powiedziane...:/

 

Poly Modeling rulez! BTW ajm loving it!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chveti - zafajna :P

 

mavic ekstra z tutka robiles? czy asm? jak sam to napisz tutka :>

sam, tzn wzorowałem się na rowerze co nie daleko kompa stoi :)

 

nie wiem czy warto pisac na to tutka (szczegolnie, że ja to miałbym pisać) uwierz mi siatka tego łancucha to nic ciekawego :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności