Skocz do zawartości

Speed Modelling, modeling 3D, modele testowe.


Salvator

Rekomendowane odpowiedzi

hejo!

kreska pić mi się zachciało :)

paul fajowe...oglądam te twoje wypociny z z-brusha i muse się wkońcu tym programem pobawić...

 

oto łoże które ostatnio odrestaurowaliśmy z ojcem, teraz w nim śpie i jest cholernie wygodne :D

 

modeling około 15-20 min

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Simple_man trzeba bylo krzyczec ze tez chcesz :) nie wrzucalismy na forum conceptu, bo i tak nikt by niechcial sie przylaczac wiec olalismy :)

 

w najblizszej wolnej chwili razm z Pionierem bedziemy robic ten concepcik, czyli w przeciagu najblizszych kilku dni w zaleznosci od czasu ;(

 

kto chce niech tez robi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1:30 - 2 h przy malych problemach z wingsem ktory podczas zapisywania usuwal mi plik :>

 

"to z glowy tak patrzac na obrazek czy na plejna zarzucasz w tlo ? :)"

 

staram sie pracowac nad czytaniem konceptu czyli koncept otwieram sobie w ifranie i przelaczam co chwile i staram sie zapamietac jak wygladal model :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbyś robił to w maxie to mógłbyś użyć asset browsera i nie musiałbyś nic przełączać ;) ale nie ! Ty ciągle tylko ten Wings i Wings ! :)

W wingsie też się da .... można zaimportować obrazek i z outlinera otworzyć ;] tyle, że klicek lubi sobie życie utrudniać :)

cieszę się że z powrotem coś się dzieje w speed modellingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Jestem początkujący jest to moja trzecia praca 3d ,a pierwszy speed . Bardzo spodobał mi się koncept i na moje możliwości postanowiłem zrobić narazie głowe . Mam nadzieje ,że nie jest aż tak źle i będe mógł tu częściej zaglądać . Pozdrawiam

Czas : 1,5h

Program : Wings 3D

rudzielecglowa.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie robilem map, to zwykle kolorki na jezorki ;d

 

Czas z tego co wynika z logow z GG (pozdro Jaras) to zajelo mi to od 23:10 do 1:20 wtedy pokazalem koncowy efekt Jarkowi, ktory zostal przezen zatwierdzony wiec wrzucilem na forum :)

 

Render zajal mi jakies doslownie 10 min z ustawieniem wszystkiego

 

Ciesze sie ze sie podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jestem pod wrazeniem, niesamowite tempo i wykonanie, jeszcze troche bedzie mozna otworzyc watek modelowanie i aniamcja w czasie rzeczywistym, az dojdzie do takiej wprawy ze powstanie dyletacja(czy jakos tak) czasoprzestrzenna, model bedzie wykonany zanim przed rozpoczeciem modelowania :), spokojnie spokojnie. pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności