Skocz do zawartości

Featured Replies

Napisano

Zaraz na początku czerwca (1-2 czerwiec) w Gdańsku odbędzie się międzynarodowa konferencja YABC-2013 poświęcona Blenderowi. Zaproszone są osoby zza granicy oraz polscy Guru blenderowej społeczności. Konferencja jest bezpłatna, a jednym z organizatorów jest dobrze znany tej społęczności Piotr Arłukowicz (twórca Polskiego Kursu Blendera).

 

Pełna treść wiadomości znajduje się na

stronie głównej serwisu pod adresem:

http://www.max3d.pl/news.php?id=2836

 

 

  • Odpowiedzi 6
  • Wyświetleń 7,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Napisano

Ostatnia konferencja w Bydgoszczy była super. Ta ma potencjał być jeszcze lepsza. Termin zarezerwowany, będę na 100%. :)

Napisano

Z mojego punktu widzenia, to dalej się nie dało - no może na Helu. No nic. Zobaczymy, bo hotel konieczny, a same dojazdy to dzień*2

Napisano

Trochę daleko, ale mimo to zapisałem się. Na szczęście wybrano weekend więc czasowo będzie to łatwiej ogarnąć.

Napisano

Mam nadzieję, że będą jakieś materiały w sieci ... właściwie to liczyłem na steam jakiś ale nic nie znalazłem :/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności