Skocz do zawartości

Jacht ONE 32


Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

Kampania reklamowa się zaczęła wiec w końcu mogę podzielić się moją pracą :).

 

Pierwszy raz jestem w tym dziale bo przeważnie siedzę głęboko w architekturze... Miałem ostatnio przyjemność pracować przy promocji nowego jachtu firmy 180 South. Klient dostarczył model, a ja byłem odpowiedzialny za rendery i postprodukcję.

 

Wątpię, abym miał jeszcze kiedyś przyjemność pracować przy tego typu zleceniach, ale każda uwaga zawsze jest cenna i zapisana :)

 

Soft: 3dsmax + Mental, PS CS5

 

1

DkirWtR.jpg

2

N7lNdNL.jpg

3

qYSoHCg.jpg

4

e4mdvq5.jpg

5

CRciNoN.jpg

 

Strona reklamowa wykonana przez: "Nogal+Partners"

www.marinamikolajki.com.plb3wHasa.jpg

 

Dodatkowo niedawno zacząłem grupować portfolio na Behance, tak wiec zapraszam :)

Na razie tylko 6 projektów ale w wolnym czasie dodaję kolejne!

 

 

http://www.behance.net/konradwojcik

 

 

 

A na koniec dla ciekawych czyste rendery bez PSa

0adncUA.jpg

YGk4wCV.jpg

wXvEOgY.jpg

meUkdjF.jpg

Edytowane przez mercedesslr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 29
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Świetna praca, wszystko idealnie siadło!

 

2 i 3 rewelacja!

Pierwszy też świetny ale prawa strona, dokładniej drzewa w tle i podklejka wody słabo się dopasowały i spłaszczyły obrazek.

Ludzie na 4 nie wyszli za dobrze a szkoda bo też super kadr i klimacik.

 

Jeszcze raz, świetna praca!

 

Pozdrawiam

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszystkie komentarze! Co do ludzi na 4 ujęciu wiem że średnio się wpasowali.. poprawiałem to i poprawiałem i niestety efekt cały czas był średni, a ja już nie wiedziałem co jest nie tak ;/...

 

Co do pierwszego ujęcia docelowo zrobiłem tam otwarte morze... ale jako że jacht reklamuje żeglugę śródlądową musiałem dodać trochę krzaków w tle.

 

to jest poprzednia wersja

 

c35Brtf.jpg

 

- - - Połączono posty - - -

 

Bardzo ładne. Jestem ciekaw czy statek też sam modelowałeś?

 

odpowiedź w opisie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy leci z nami pilot? ;) Brakuje mi pilota właśnie a cała reszta jak wycięta fota z żeglowania po Drawskim :D Miód. Jak się robi takie fale? Jak dla mnie wyczes. Tak poza nawiasem..jak byś w logotypie skośne linie litery K uformował w W to logotyp miałbyś jeszcze lepszy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściagasz 10 stocków wody i tak dalej jeśli nie ma takich które ci się podoba zawszę możesz wyrenderować parę splashy z alphą i potem walisz tego dużo gumeczką gumkasz potem levele i gradient mapa żeby kolory wygładzić i gitara. zresztą jest sporo tutków jak to zrobić. Robi się jak wszystko inne w fotomanipulacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Genialne! Nietypowa tematyka, bardzo rzadko trafia sie na forum coś o łajbach :) a tu prosze! Widok z 'burty' świetny! Aż mi się zebrało na wymioty, bo mam chorobe morską ;). ***** i froncik! No i szacun za mentala!

Tylko jedno pytanko mam: ta woda to w Mentalu robiona czy photoshop?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, po co 3 razy te same pytania zadawać? Woda - fotosy i ps; Żagle - od klienta i ps.

 

 

 

Świetna praca! Doskonale kadrujesz. Łódki niezmiernie mnie nudzą, ale tą z dziewczyną oglądaliśmy na prawde z 15 minut.

Szacun.

 

Wiem jak jest, pewnie czas naglił i klient też przeszkadzał, ale dwóch spraw nie mogę przemilczeć:

- antyaliasing siada, jakbyś renderował do png i nie korygował alphy

- na obrazku drugim, woda z tła ma shadowy idące w zieleń, a ta blisko - w granaty

 

Niesamowicie to wykręciłeś w ps

 

 

-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arek68

witam,

 

Rendery jachtu One 32 super!, tak dla info projekt jachtu wykonał Pan Adrian Ochab i małe sprostowanie iz firma 180 South nie jest posiadaczem w/w projektu jak i również nie jest ich produktem.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności