Skocz do zawartości

Generator modeli/scen SciFi


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Come on. News wcześniej jest pokazówka zajebistego narzędzia do proceduralnego modelowania, którego można użyć na milion sposobów a wy się spuszczacie nad jakimś lamerskim instancjowaniem geometrii na polygonach, które zawsze daje rezultat ala kostka borgów. WTF?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26EURO to niby dużo? Bez przesady deshu. Moim zdaniem normalna cena jak za takie narzędzie. A narzędzie świetne.

 

olaf: tam jest wideo, ale Vimeo, pewnie znowu masz ten problem. Kliknij w czarne pole to się film wyświetli. Nie mam pojęcia dlaczego Vimeo tak działa i nie poprawią tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre w sumie żeby strzelić jakieś detale na jakiejś powierzchni jakieś grebsy czy coś na dużych powierzchniach chociaż można to zrobić pędzlem czy instancjami i particlami i poprzypisywać meshe. Myślałem na początku że jakoś bardziej to działa wpierw odpaliłem ten 2 filmik i byłem w całkiem wow. ale potemodpaliłem ten 1 i rozkminiłem że to jedzie na instancjach gotowych obiektów i czarprysł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Lepiej ściągnąć edukacyjne houdini, poustawiać kilka nodów, eksport do obj..."

Można i tak , a jesteś pewien,że nie narusza to warunków licencji?

 

Ja ogólnie jestem pod wrażeniem możliwości. Wydaje mi się,że dużo osób użyje tego do generowania budynków które są w tle.

 

"uważam że 26euro za ten skrypt to za dużo"

Mi osobiście nie wydaje się, żeby cena była super wygórowana. Dostajesz fajne narzędzie które możesz wykorzystać wielokrotnie i które jest zintegrowane z 3ds Max. Nie musisz bawić się w export i import. A zmiany masz aktualizowane z każdym kliknięciem.

 

Mi tam się podoba;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności