Skocz do zawartości

Animacja: Corion


sinclar

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 93
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzieki !!! Takie komentarze sa wystarczajaca nagroda za wyrwanie z zyciorysu pol roku, obolalych palcow, opuchnietych oczu, braku snu itp. ;)

Byc moze (jesli czas pozwoli) przygotuje jakis maly make off, ale w tej chwili mam male wakacje i jesli podchodze do komputera to tylko i wylacznie, aby sciagnac poczte i nadrobic zaleglosci w kilku grach.

Sorki za klopoty ze sciaganiem animy, ale nie sadzilem, ze bedzie nia az takie zainteresowanie ..to mile i tyle :) Jeszcze raz dzieki ludziom ktorzy umiescili ja na swoich ftp'ach !

Co do nastepnego filmiku (batou:- mam nadzieje, ze tym razem udanego), to mam juz pewien pomysl, jednak zrealizuje go troszeczke w pozniejszym terminie - teraz musze zarobic na chlebek ..nie samym 3d czlowiek zyje.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Khe, khe, nie samym 3D czlowiek zyje? Aj waj, jeszcze nie zarabiasz na sprzedawaniu swych umiejetnosci? Potencjal drzemie tu spory.

Animka znacznie lepsza od Twej poprzedniej, ktora kiedys przez przypadek widzialem swymi krotkowzrocznymi starczymi oczkami. A to dobrze rokuje dla kolejnej produkcji. Wyroznia sie solidnie poziomem.

Nie zebym niedociagniec nie widzial, masa rzeczy mi sie w tym materiale nie podoba, ale co Ci bede szpile wbijal skoro obrazek sie broni w calosci i powstal na dodatek z potrzeby chwili.

Przy tym nowym projekcie spedz troszke wiecej czasu nad scenariuszem, khe,khe i bedzie gites. Trzymam kciuki za kolejne rzeczy.

salut

Dziadek Stal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak. Jestem w tym biznesie nowy, ale to co zobaczylem w tej animacji wybilo mi skutecznie z glowy mysl, ze kiedys bede w tym dobry. Poza kilkoma minimalnymi niedorobkami, ktore juz wczesniej ktos zdazyl obnazyc, animacja jest niesamowita. Klimat, ujecia i rozmach sa wrecz niesamowite. Az strach pomyslec ze zrobil to jeden czlowiek (i w dodatku z mojego pieknego miasta :) ) w pol roku.

Pozdrawiam i klaniam sie nisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadzia wie, dziadzia poradzi... mi pozostaje dodać że faktycznie snecariusz trochę leży.... rozumiem zamysł, że to gra, że ta babka sobie gra itp. To jest czytelne. Ale napięcia nie udało się zbudować... nie ma tej dramaturgii ktorą chciałeś pokazać.

Wizualnie bardzo różnie to wygląda... są ujęcie bardzo ładne, wciągające, potężne.. a są takie szybkie, kiedy wyłażą niedociągnięcia i zmęczenie.

Oczywiście gratulacje z mojej strony i powodzenia w kojenych realizacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony również pogratuluję ukończenia, za to się należą gromkie brawa, bo, niewiele projektów doczekuje końca. Jedyne co mi się rzuciło w oczy to te poruszanie się dużych mechów (ktoś już wspomniał) i jak dla mnie takie jakieś sztuczne ruchy postaci (w mechach) czasem, machają tymi łapkami tak jakoś dziwnie:D Nie wiem, może to tylko moje wrażenie:) No nic jeszcze raz gratuluję i życzę powodzenia w kolejnych przedsięwzięciach.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK ! Wlasnie oficjalnie moge oglosic, ze trwaja prace nad poniekad nowa sciezke dzwiekowa w formacie AC3 :). Przygotowuje ja wszystkim tutaj znany Mell o'Deque.

Jednoczesnie czekajac na nowa wersje dokonam kilku zmian kosmetycznych, poprawie animacje kobiety, wybuchy i prawdopodobnie "podrasuje" niektore sceny ...a byc moze zrobie cos nowego, zobacze jak bede stal z czasem, checiami i wena.

Acha ! Jesli macie jakies sugestie/pomysly to piszcie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwaga, szczena mi opada.............. jjeeeeepppppp!!!!!!!!!.... no i opadła :P

 

zapowaida sie kawał dobrego soundtracka... czekam niecierpliwie na zmontowany obraz z dzwiekiem...

aha. a sfx beda? siakies strzaly z karabinow czy krzyki zolnierzy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne fajne..animacja postaci moglaby byc lepiej wykonana,ale

calosciowo wyglada calkiem spoko. Widac duzo pracy.

Pare jest tylko momentow troche ulomnych.

Dziwna ta panna na poczatku. I jakosciowo odroznia sie np. jej dobrze wykonany chod(gotowiec?) od momentow kiedy naciska przycisk czy wpisuje kod(juz nie pamietam dokladnie,ogladalem na innym kompie).

Tak czy siak gratulacje za wytrwalosc:)

 

Pablo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej! Filmik jest czytelny, nie mialem problemów (nawet ja..) :) w somie pomysł troche juz oklepany, ale i tak "daje rade", warsztacik, masz świetny, tylko ze to wszystko bylo pelne kontrastow, raz super, pro i wypas, a raz prowizorka kiepskawa... ale jak by bylo wszysko "srednio" zamiast "super i kiepsko" to wyszedłbyś na tym gozej :)

superek są modele, i sceny na dalekich planach, bardzo fajna dynamika i wogole rozpierducha pierwsza klasa. to co jest gozej juz Ci wszyscy powymieniali. gratulacje!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hoho.. ostatni poscik z lekka mnie zaskoczyl, nawet bardziej niz zaskoczyl...

 

- co do "ulomnosci" pawle to wydaje mi sie, ze odrobinke przesadzasz. jest troszeczke scen niedopracowanych/niedokonczonych - to fakt ( gdybym wciaz i wciaz poprawial te sceny to skonczylbym w 2006), ale spojrz na to jak na calosc ( przy analizie pojedycznych scenek zawsze czesc jest lepsza lub gorsza ..).

mam nadzieje, ze starczy mi sil na poprawe wiekszych kwasow i niedlugo jesli jeszcze ktos bedzie chcial ( wiem, ze to odgrzewanie kotleta :)), bedzie mozna sciagnac druga, poprawiona wersje coriona.

jeszcze raz dzieki wszystkim za komentarze, bo wlasnie dzieki nim zmobilizowalem sie na odgrzebanie tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna animka, powalił mnie przede wszystkim klimat, czasami ujęcia rodem z Szeregowca ryana (mowa o biegnących żołnieach. Jeli chodzi o sam montaż to wydaje mi się że pare ujęć jest niepotrzebnych, coś jak powtórzenie tej samej sceny z innej kamery. Poprawił bym samo poruszanie się mecha - trosze za krótkie kroki, ma się wrażenie jakby mechy miały związane nogi. Jeśli chodzi o górę mecha to jest świetnie (zwłaszcza ruchy bronią - coś jak w obcym z tymi długimi karabinami). Rozbudowałbym scene gdzie twarda koleżanka instaluje się w mechu - a wywaliłbym końcową scenę z "przebudzeniem się". Tyle jeśli chodzi o poprawki.

 

reszta jest zajefajna. Szczególną uwagę zwróciłem na trzy ujęcia

1. Kadr na wprost na mecha i machanie bronią

2. Kadr z środka pola bitwy i przebiegnięcie żołnierzy koło kamery

3. Kadr na cały plan gdzie widać małe robociki pomiędzy wiekszymi

 

ogólnie - dla mnie super

 

GRATULACJE

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny swietny Sountrack... czego mozna bylo sie spodziewac heheh :) troche jak na moj gust ten dzwiek nie podchodzi w 40sec tylko. Ogolnie fajny kawalek dynamiczny ladnie skomponowany a w 2min 45sec prawdziwy majstersztyk bardzo lubie takie ambientowe spokojne kompozycje... cod miod :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muzyka ciekawa (wiecej opisu pod koniec posta) ale mam pare zastrzezen:

 

-od mniej wiecej 1.50 min do 2.50 min, sygnal jest przesterowany, a wierzcholki fal sciete.

-za mocno gra lewy kanal, ja wiem ze to stereo itd itp, ale nawet glowny motyw jest zle ustawiony w panoramie wg mnie

-mam wrazenie ze kilka basowych dzwiekow uzyskales przez spowolnienie/uzycie pitcha na jakims samplu, tylko ze przy takich operacjach bardzo czesto ujawniaja sie jakies brzydkie fragmenty czy czestotliwosci ktore staja sie bardzo slyszalne i generuja tak niskotonowy huk w tle...chodzi o to ze robi sie troche smietnik w niskich tonach. No chyba ze to bylo zamierzone, ale troche przeszkadza wg mnie.

 

Na razie to tyle po wielu przesluchaniach, ale musze przyznac ze tematy muzyczne i sama technika swietna, a pewne chwyty ciekawe :-). No i przedewszystkim trzyma klimat!

 

 

A i jeszcze jedno - posluchalbym tego w wav'ie jesli sie da, nawet na cd wysylka poczta...ciekaw jestem kilku rzeczy ktore mp3 przeinacza.

 

Pozdro dla kolegi po fachu

 

Mateusz Telega

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki, za opoznienie z prezentacja pracy Mella ( i z tego miejsca go przepraszam ), wynikalo to z wielu czynnikow, ale obiecuje dzisiaj wieczorem umiescic wersje z nowym dzwiekiem. I taka mala prosba, jesli ktos ma mozliwosc sciagniecia i umieszczenia tej pracki na swoim ftp'ie bylbym niezmiernie wdzieczny - moj ma strasznie maly limit transferu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podlozylem Twoj soundtrack Mell i niestety musze sie z Toba zgodzic co do poziomu muzy :-)

 

Przedewszsytkim to co mi sie rzucilo w oczy, tym razem bez technicznych uwag:

-Zupelnie nie podoba mi sie motyw na poczatku, gdy ta kobieta idzie przez wnetrze budynku

-Wejsice armii powinno byc mocniej zaakcentowane wg mnie, a tu praktycznie tego nie widac

-Kilka razy przejscia w melodii nie zgrywaja sie z akcja

 

Za to to co mi sie podoba:

-Melodia na sam koniec, gdy pokazywane jest pobojowisko....pełen wypas, najlepszy fragment filmu hehe

-Chóry robia wrazenie, szczegolnie wtedy, gdy za zgrane z obrazem :)

 

 

Mimo przewagi minusow nad plusami, oceniam soundtrack na 7,5/10. Czekam na sfx'y! Te z oryginalnego soundtracka (nie Twojego Mell) sa straszne :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem ostatnio dział Polska Animacja - i czegoś mi tam brakowało. Przekopałem się przez stare tematy i znalazłem :) (Mogę być nawet górnikiem, co mi tam... w końcu jestem z ślaska :) )

Primo: niestety wszystkie linki nie działają, możnaby jeszcze raz umieścić na jakimś serwerze ? Kolega sinclair jest jeszcze obecny na forum ?

Secondo: to moja propozycja, żeby dołączyć animacje do działu Polska Animacja na głównej stronie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HA! Pamiętam jak pierwszy raz zobaczyłem tą animkę Arka :) Sam wtedy się rozkręcałem w 3d i zrobiło to na mnie duże wrażenie! Że jak to?! SAM TO ZROBIŁ! CO ZA KOLEŚ! Tak pomyślałem :) Teraz wiem na co go stać i powiem tylko tyle - Corion to była rozgrzewka :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności