Skocz do zawartości

POJAZD 3D: Lexus IS250


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Co tu dużo mówić. Świetne jak zawsze. Ale ostatnio widzę, że coraz więcej prac wrzucasz takich, że już nie ty jestes autorem modelu. Już ogólnie nie modelujesz takich rzeczy?

 

Aha.. i jak dla mnie motion blur trochę zbyt ostry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to wyczesana opcja, tak jak wszystkie inne twoje prace ale mam 3 ale.

- Jezdnia zblurowana za bardzo daje po oczach - za duży kontrast i walczy o pierwszeństwo z samochodem.

- za ostry cień jak dla mnie - mocno CG przez to wygląda

- bloom w okolicach reflektora daje wrażenie jak by fotka była robiona z flashem\ekranem doświetlającym w dzień. Przy oświetleniu studyjnym w pomieszczeniu to by było ok, ale na drodze w czasie jazdy to mi trochę psuje klimat. Jak dla mnia albo powinieneś się zdecydować studyjny render albo zewnętrzny z hdr'ka.

Ogólnie nie znam się na renderowaniu dla marketingu więc mogę sie mocno mylić.

Kompozycja i materiały są super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JoseConseco - dlaczego mam sie ograniczac do albo czystej hdr'ki albo studia? nie mozna mixowac tych dwoch technik? :) caly przod zostal doswietlony jest to dosc czesto spotykany zabieg w fotografii, ale rozumiem ze nie kazdemu pasujacy. Sam ciagle sie tego ucze i zdaje sobie sprawe ze jescze daleko do perfekcji ;)

 

@maciek.m - zerknij na step by step, tam dokladnie widac co bylo wyrenderowane a co dodane w PS ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vision3d - dokładnie, kwestia gustu. To szczegół jest, ale chciałem tylko zobrazować o co mi chodzi:

mcafrq.jpg

 

Górny obraz bez doświetlenia, na dole jest trochę za mocne co, moim zdaniem spłaszcza bryłę. Trochę przegiąłem w tym przykładzie aby przykład był czytelniejszy. Przez to tylko 4,5 gwiazdki daje ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności