Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich po bardzo długiej przerwie, mogę w końcu przedstawić mój nowy projekt, pracowałem nad nim sporo i nawet nie chce mi się o nim nic pisać :D, co za dużo to nie zdrowo jak to się mówi :). Jest to kolejny model z rodziny INFERNO, przedstawiony został w kilku wersjach kolorystycznych wiec trochę będzie tych renderków, możliwe że za dużo :D.

 

ENJOY !!!!

 

 

show_exceller_01.jpg

 

show_exceller_classic.jpg

 

show_rs_01.jpg

 

show_royal_01.jpg

show_soul_01.jpg

show_t_01.jpg

show_exceller_02.jpg

Edytowane przez 3Dart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Bajerancko! Sam pewnie znasz mocne strony projektu, więc nie ma co ich wskazywać. Nie podobają mi się jedynie drewniane wykończenia wersji Royal. Wybacz, ale wyglądają jak tanie linoleum. Największym problemem są krawędzie pomiędzy poszczególnymi klepkami, które brzydko zawijają się na krzywiznach wnętrza. To i tekst "ExclusiWe Royal" (mam nadzieję, że to literówka, a nie świadome ignorowanie pisowni ;). Poza tym bueno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koncept i renery prześwietne. Kibicuje ,żeby kiedyś takie twój koncept czy to w wersji prototypu ujrzał światło dzienne. Myślałeś kiedyś może o zrobienie jakiejś motorówki,jachtu żaglowego ? Akurat w tej branży można zrobić coś unikatowego, a jeśli znajdzie się odpowiednio bogaty armator to zrealizować to szybciej zrealizować projekt samochodu. Wchodzi w grę produkcja jednostkowa. Próbowałeś kiedyś modelować w Solid Worksie, NX ? Czy jakimś innym dziwnym programie do modelowania parametrycznego ?

Pozdrawiam Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Piotrze! kawal dobrej roboty, z mojej perspektywy Twoj watek jest wydarzeniem w temacie automotive na tym forum. Ogrom pracy oraz renderingi na bardzo wysokim poziomie. Konkretne, mocne interiory z unikalnym designem ktory mnie osobiscie przekonuje. Bryla samochodu ma swoj klimat, czuc, ze to kawal auta i tak podejrzewam mialo byc. Zycze sukcesow no forach designerskich! jak i calym tym swiecie projektantow :)

 

P.S. Jakbym mial sie doczepiac to moze bym dodal tylko jakies perforowane elementy na siedziskach, gdyz jednolitosc skory troche drazni, ale to tylko moje odczucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

Generalnie to świetny projekt. Model pierwsza liga, wnętrza bajeranckie i dopieszczone. Renderigni studyjne rewelacyjne, ale nie podobają mi się rendery na zewnątrz. Niestety lakier na wszystkich renderach na tle map HDRI wyglada jak matowa czekolada. Jesli miał to być lakier samochodowy to niestety nie jest. Pownien odbijać ZNACZNIE więcej otoczenia. Przez to model wygląda jak przykejony w photoshope, realizm sceny znacznie spada.. niestety. Może miał byś czas i ochotę zrobić renderingi w uzyciem map HDRI które otaczają cały model i wnim się odbijają ? Dobre źródło takich map to http://www.moofe.com mają kilka lokacji free do niekomercyjnych zastosowań. W każdym razie i tak świetny projekt.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności