Skocz do zawartości

Blender Demo Reel 2013


Monio

Rekomendowane odpowiedzi

 

Fundacja Blendera udostępniła tegoroczny demo reel ich softu. Bez wątpienia najlepszy zbiór prac do tej pory. Ten klip pokazuje że co raz więcej profesjonalistów używa do swojej pracy Blendera.

Happy Blending!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No dobry. Widać świetnie jak rozwija się program. Chociaż bardzo nierówny. Brakło mi kilku pozycji (filmów o których pisałem tutaj w newsach zresztą, chyba, że daty pomyliłem). Jest akcent - jeden rodak (w pełni zasłużenie!).

 

Akurat truskawki moim zdaniem wyszły mocno sztucznie. Do tego Blendera prace się zgłaszało czy oni sami wybierali? Może trzeba Anię zgłosić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Solidny demoreel, jest kilka słabszych sekwencji, ale są one w zdecydowanej mniejszości (pewnie z wielu względów, jak prawa autorskie, umowy, termin nadsyłania materiałów etc, zabrakło kilku innych klipów, które jeszcze podciągnęłyby poziom w górę); odbiór wśród użytkowników innych softów też wydaje się być dobry, więc może powoli uda się kogoś jeszcze przekonać, że w utalentowanych rękach Blender staje się naprawdę potężnym narzędziem.

 

PS ZelvaBOi - najwyraźniej "siedzisz" w 3D od lat i wiesz, co w trawie piszczy. Tym bardziej intryguje mnie Twój komentarz, czy to czysta kurtuazja, czy może postrzeganie Blendera wśród doświadczonych zawodowców jakoś się zmienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności