Skocz do zawartości

Dash Dot Creations AI race trailer


Qbikster

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Eh, prawde mowiac myslalem, ze zobacze cos znacznie lepszego, sadzac po marce jaka stal sie DashDot. Zbyt mocno czuc plastik na statku oraz scenografii. Brakuje mi tutaj poczucia masy ciezkosci, stali, rdzy, tym bardziej, ze model jest monumentalnie pokazywany na zblizeniach. Scenografia dodatkowo oslabia ogolne wrazenie wizualne. Osobiscie niestety, ale nie kupuje tego spotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komentarz - jedno co przykłuło w nim uwagę oprócz konstruktywnej krytyki, którą zawszę staramy się zbierać i uwzględniać przy kolejnych realizacjach to to, że DashDot stał się marką - ciężko na to pracujemy więc miło jest mi to słyszeć. Dzięki.

 

Co do projektu - Czy jestęmy zadowoleni z efektu - tak, czy w 100 procentach - ofcourse że nie. Nie będę bronił efektu specyfiką projektu, budżetem, czasem itp bo to nie ma sensu, a poza tym uważam że źle nie jest :)

Statek w swojej stylistyce miał przypominać lekki ścigacz - czyli bardziej lakier i połysk, ew metallic niż rdza i masa. Jeśli chodzi o env to można było je oczywiście bardziej dopracować, powodów jest wiele, m. in. brak czasu na koncepty i projekty.

Nie przedłużając castle defense i powtarzając początek - dzięki za konstruktywny feedback.

Jak ktoś jeszcze ma czym strzelać to mamy kevlar jesteśmy gotowi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Mnie natomiast miło zaskoczył. Widać, że to nie produkcja z sześciocyforwym budżetem, ale jest estetyczna, dynamiczna i generalnie "robi robotę".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się jaram jak pochodnia ale nie jestem obiektywny bo dłubałem przy tej grze w Qubicach. Daliście czadu, mam nadzieje że kiedyś będziemy mogli robić kolejną część na silniejsze sprzęty i zbliżymy się jakością wizualną do tego cinematica. :P AiRace na maxie, yay!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie widzę tych niedociągnięć tyle. Dobra robota i gratuluję.

Dzięki, że wrzucanie na max3d info o tym i cieszę się, że jest ostatnio o czym pisać.

 

Might & Magic, teraz ten zwiastun. Dzieje się i dobrze.

 

ps. Jedyna uwaga (badziej gramatyczna) tutaj, że w kilku miejscach inaczej piszecie tytuł tej gry i nie wiem czy to jest "AI Race" czy AiRace". O samej grze też chyba jeszcze niewiele jest informacji.

ps2. W końcu wrzuciliście swoje rzeczy na Vimeo! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo zgrabny materiał!

Podoba mi się światło i ogólny klimat animacji.

Ujęcie z 30sekundy zdecydowanie najsłabsze, moim zdaniem odstaje designem i kolorystyką lokacji od pozostałych, przez co cała animacja traci na spójności.

 

Nie znam gry ale po takim intro na pewno zerknąłbym dokładniej na produkcję, więc myślę materiał spełnia swoje zadanie.

 

Z ciekawości, ile czasu schodzi Wam na taką realizację.

 

Pozdrawiam

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności