Jump to content

Łowcy androidów


blinq
 Share

Recommended Posts

Fajne - taki mini gang Olsena :) Ja bym odwrócił sytuację. Że tam stoją kosze na śmieci.. niby zwykłe. I nagle jeden po drugim się otwierają .. i okazuje się, że są to takie drony pilnujące marketu. I kolesie zaczynają uciekać.. próbują.. i gdy drony są tuż tuż .. koniec :) Ogólnie wykonanie spoko. Scenariusz ciut można było faktycznie mocniej osadzić. Brawa za chęci i organizację planu.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo fajnie wyszło. Widzę, że sukces "Olsztyn Kontratakuje" dodał Ci skrzydeł.

Ale podobnie jak KrisR odwróciłbym sytuację.

 

Bardzo dobrze wyszła tez moim zdaniem gra aktorska, przy tego typu produkcji często już po kilku sekundach słychać, że jednak to film "amatorski" i aktorzy to "amatorzy". Wyszło to dobrze.

Link to comment
Share on other sites

Blinq świetnie się to oglądało! Mam takie same kosze na śmieci (omen nomen) w robocie i ich nie znoszę ;) Duży plus za udźwiękowienie - po pierwszych linijkach chciało mi się oglądać dalej. Plus także, za konsekwentną pracę kamery. Minus za color grading - bo można było ukryć to i owo przy ujęciach kompozycyjnych. Lubie to. Wincyj!

 

[edit]

Pieńka tak nie strofujcie!

Link to comment
Share on other sites

Dzięki wielkie za odpowiedzi :)

Filmik miał być w założeniu treningiem - głównie pracy z aktorami, świecenia HRDI (Pawelkos ma rację - tu jeszcze trochę treningu mi się przyda ;) ) i kilku innych rzeczy. Chciałem to zrobić w pełni półprofesjonalnie ;) czyli aktorzy byli ze studium aktorskiego, mieliśmy dźwiękowca i w ogóle było full semi-pro ;)

Czy będzie druga część? Możliwe. Pomysł z odwrócona sytuacją jest fajny. Przecież po takim wydarzeniu roboty mogą się przebranżowić - z zamiataczy/rozkłądaczy towaru na drony obronne ;) Ale na razie walczę z innymi projektami więc to niestety będzie musiało chwilkę poczekać.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy