Skocz do zawartości

postać 3d: Głowa diabła


Shegy

Rekomendowane odpowiedzi

Po krótkiej przerwie wracam i pokazuje co wyskrobałem ostatnio. Jest to głowa diabła nad którą ostatnio pracowałem( i ze względu na inną robotę zostawiam ją w takim stanie), może kiedyś do niej wrócę. Puki co piszcie co sądzicie bo wasze uwagi bardzo dużo pomagają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

hmm...strasznie płaska ta twarz, ale przede wszystkim musisz sie zdecydować na jeden rodzaj rogów! albo na czole albo jak u minotaura! bo to dosyć dziwnie wygląda razem. Poza tym te rogi a la minotaur są jakieś kanciaste...:/

Według mnie przesadziłeś z użyciem koloru czerwonego, zrób jakieś inne te rogi....i oczy może też.... materiał skóry jakiś mało realistyczny....zęby zbyt spiczaste....

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wszyscy to wszyscy ! teksturka fajna jak najbardziej ale twarz ze powiem bez ogrodek do wymiany ! ma i glopi wyraz twarzy i jest jakas plaska itp . nie wiem co w niej konkretnego zmienic ale trzeba ja zmienic najlepiej w 80% ! Sorki jestem szczery , ale jak popracujesz nad nia napewno z niej fajna pracke zrobisz bo ma potencjalik :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wee lucek wyglada troszke jak ork rogi spoko twarz troche jak u przyglupa ale zebiska takie duze u diabla nie pasuja(ork z rogami zona go zdradzala)

 

 

sorry moze sie czepiam ale pokaz mi zdjecie diabla bo chcialbym tez porownac, zdjecia orka tez nieposiadam a shreka ten diabel nieprzypomina :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności