Jump to content
Jacek12

scena 3d pensjonat

Recommended Posts

witam wszystkich ostatnio wymodziem coś takiego bedą to dwa idetyczne pensjonaty i kawałek basenu narazie jest to tylko pensjonat pozdrawiam JAcek

komentarze mile widziane.

na moje oko bledow nie widac

przychodzi mi na mysl Jastrzebia Gora

no chyba ze to, ze okna na niektorych stronach elewacji sa glebiej a na innych plycej ale takie chyba miales zamierzenie

A ja bym cos zrobil żeby ten dom nie byl az tak oderwany od otoczenia

a jak dla mnie to popraw te bugi pod parapetami :D przyjrzyj sei oknu po lewej stronie na dole :D - jakis nienaturalny cien.

Guest User190

Ładne - koło mojej szkoły jest taki strasznie podobny budynek... podoba mi się render - ładne, nasycone kolorki! Dobra robota... czekam na resztę...

mi sie bardzo podoba mam tylko jedno pytanko czy te kafelki czy tam jak to sie nazywa:) powinny byc az tak wystajace na dachu?? troszke to dziwnie wyglada:( no ale moge sie mylic:) pozdrawiam

zrobie petelke przez THE MANYSH TRAFO i chveti'ego do mojego posta :P

te dachowki wydaja mi sie dobre, czy budynek jest robiony z glowy czy z jakiegos zdjecia? bo mam kilka zastrzezen ale nie jestem pewien

Witam dzęki za tak mie komentaże praca jest jeszcze nieskończona a tu są jeszcze dwa upadate

Mamba sorki ze moze troszke sie czepiam ale zwroc uwage ze gdyby deszcz padal w ten sposob jak na obrazku nizej (narysowalem:)) to te dachowki nie spelnialy by zadnej roli:( ale ogolnie swietna pracka tylko takie male moje przyczepianie:) pozdrawiam:)

chodzi ci o gąsiory na dachu są za duże w stosunku do dachówki będę to jeszcze zmieniał najgorsze jest to że mi oczy wysiadły dostałem zapalenie spojówek a muszę to skączyć do piątku pozdrawiam Jacek

dla mnie jeden pensjonat z basenem wygladal by ladniej. i tlo nie pasuje. mozna by jakies gory dac... sam pensjonat 6/6

jak rozumiem, to Twoj pomysl/projekt? no pieknie wszystko, ale "...a nie jest troszke za blisko schodow ten basen?..."- to po pierwsze, no i ustawiasz auto zawsze obok przechadzajacych sie krawedzią basenu ludzi ???

z tym projektem to było w ten sposób czeba było się zmieścić na okreslonej działce wiec nic nie można było już wymyslec no chyba że parkingi podziemne ale to jest bardzo kosztowne a unas każda złotówka się liczy basen faktycznie jest za blisko schodów . pozdrawiam Jacek

.........ten basenik to ladna pulapka:)

pomysl nad tym by podniesc trawe, zgubisz tym kaflowanie (przynajmniej na 1-wszym planie)

obnizy tez wizualnie krawezniki, ktore w tej chwili wydaja sie byc za wasokie.

a ta podmurowka? to ostateczne rozwiazanie? moze jakis klinkier czy cos w tym stylu?

wiem że dziwne miejsce na basen ale co zrobić jak inwestor chce też basenik dla dzieci moim zdaniem powinien być odgrodzony jakimś chociaż murkiem no ale cały czas słychać a ile taki murek kosztuje no i tp i tp

więc tylko mogę zaproponować ale czy coś będzie to niewiadomo a co do podłoża koło basenu to niejest jeszcze ostateczne więc dlatego to smiesznie wygląda faktycznie jak by ten basenik był na asfalcie Pozdrawiam Jacek