Skocz do zawartości

scena 3d pensjonat


Jacek12

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ładne - koło mojej szkoły jest taki strasznie podobny budynek... podoba mi się render - ładne, nasycone kolorki! Dobra robota... czekam na resztę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym projektem to było w ten sposób czeba było się zmieścić na okreslonej działce wiec nic nie można było już wymyslec no chyba że parkingi podziemne ale to jest bardzo kosztowne a unas każda złotówka się liczy basen faktycznie jest za blisko schodów . pozdrawiam Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.........ten basenik to ladna pulapka:)

pomysl nad tym by podniesc trawe, zgubisz tym kaflowanie (przynajmniej na 1-wszym planie)

obnizy tez wizualnie krawezniki, ktore w tej chwili wydaja sie byc za wasokie.

a ta podmurowka? to ostateczne rozwiazanie? moze jakis klinkier czy cos w tym stylu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem że dziwne miejsce na basen ale co zrobić jak inwestor chce też basenik dla dzieci moim zdaniem powinien być odgrodzony jakimś chociaż murkiem no ale cały czas słychać a ile taki murek kosztuje no i tp i tp

więc tylko mogę zaproponować ale czy coś będzie to niewiadomo a co do podłoża koło basenu to niejest jeszcze ostateczne więc dlatego to smiesznie wygląda faktycznie jak by ten basenik był na asfalcie Pozdrawiam Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Architektura wyglada dobrze. Przyczepilbym sie do tłą, widac ze te chmurki sa splaszczone, wytnij jakis kawalek textury abu dopasowac go do kadru.Nastepnie displacment tej kostki jest chyba troche przesadzony (wyglada jak jakies kamienie). Ogniwa tego lancucha sa chyba nie proporcjonalne do slupkow (chociaz mozna by to zostawic). Jeszcze jedno przy tych zewnetrznych schodach winna byc balustrada lub jakas prosta porecz.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz basenik jest w miare ok.. tylko te lancuchy, fee.. ochyda.

Jakos mi to do niczego nie pasuje.. moze cos delikatniej tam wrzucic ?

Moze nie wiesz, ale po tygodniu mialbys caly piach z parkingu obok w basenie, a co najgorsze, w filtrach i innych urzadzeniach. Tego ci nikt nie wybuduje :(

Jednak taki basenik trzeba stawiac w miejscu gdzie nie ma takiego zagrozenia.

w twoim wypadku niestety musisz to mocniej wydzielic.

Takie sa prawa architektury ktore wynikaja jedynie ze zbadanej przez kogos madrego funkcjonalnosci :)

masz tam jakis blad pod parapetem 1 pietra na trojkatnyym wykuszu

no i ten displacement chyba deko przymocny, a ze texturka nawierzchni parkingu jest najblizej kamery przydaloby sie chyba tam wrzucic bardziej Hi-res mapke :) troszke razi,

 

Sama grafa jest spoczko, moze to u mnie na monitorku tak za zolto wyszlo

i chyba w materiale jaki dales na prostokatny wykusz jest za jasny ambient

bo pod wykuszem jest nienaturalnie jasno, jakby indirect za mocno podkrecony ??

 

to tyle wymadrzania sie :)

pozdrowka

FotoAs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności