Skocz do zawartości

X-Men: Days of Future Past - trailer


CzAk1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jeszcze do niedawna z miejsca skreślałem wszystkie filmy o super-bochaterach ale nawróciła mnie dziewczyna która jest wielką fanką marvela. Teraz czekam na ten film z wypiekami na twarzy. Koniecznie premiera w IMAXie poprzedzona maratonem ze wszystkimi poprzednimi częściami. ;)

Jak ktoś nie jest przekonany do takich filmów to polecam zobaczyć X-Men First Class i Origins.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Batman i Superman to były fajne filmy ale to jak dla mnie wygląda jak kicha. Wiem, że to jest bajka i nie oczekuję tutaj jakiejś głębszej fabuły ale we wspomnianych Batmanie i Supermanie główne postacie były przedstawione w miarę realistycznie, a tutaj wieje dla mnie sztucznością. W porównaniu nawet z nowym Kapitanem Ameryką jakoś słabo to dla mnie wygląda. Jak na razie nic z nowych "bajek" nie przebija trailera 300. Ale oczywiście to moje zdanie. Chociaż może też jestem uprzedzony do X Menów, bo żadna część mnie nie zachwyciła, zobaczymy jak wyjdzie nowy Wolverine na DVD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

First Class pozytywnie mnie zaskoczyło, ale walą tego więcej niż niektórych seriali w sezonie.

Nic tylko czekać by Disney wykupiło jeszcze DC comics.

Miałem niezłego zagwostka próbując sobie przetłumaczyć tytuł na polski. Na szczeście był juz na YT na playliście i chyba bym nigdy nie dał rady tego odszyfrować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem niezłego zagwostka próbując sobie przetłumaczyć tytuł na polski.

 

Uwaga suchar is cumming!

 

No tłumaczenie tego tytułu nie jest rzeczą prostą. Zależy od punktu tłumaczenia:

 

Google.tanslate: "Dzień przyszłej przeszłości"

Dosłownie: "Dni przyszłości mijają"

Tak nauczyciele: "Zdasz w przyszłości w ciągu dnia"

Tak przetłumaczą ludzie od reklamy: "Kochajmy ludzi - tak szybko odejdą"

Tak od starych filmów: "Przeminie z wiatrem"

 

... widzisz, punkt widzenia tego tłumaczenia zależy od punktu siedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawiles mi humor dzisiaj z rana :)

 

Ja osobiscie z wszytkich filmow z bohaterami to batman i x-men na reszte nie patrze. W tych 2 sagach staraja sie to jakos wpakowac w taki swiat rzeczywisty.

 

Super w ogole mnie nie rusza, to samo z hulkiem. Ogladajac najnowszego supermanaaa czulem sie jak bym ogladal 2 czesc transformersow

 

No i jeszcze jest tony stark za postac i dialogi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matthew Vaughn odwalił kawał dobrej roboty przy First Class. A tu widzę, że Singer wraca na fotel reżysera... szkoda, bo jak dla mnie, jego komiksowe ekranizacje są ciężkostrawne. Jeszcze drugi X-Men był w miarę niezły, ale już taki Superman to był koszmar. Jack the Giant Slayer pokazał, że do pełnej formy jeszcze mu daleko. Dlatego podchodzę z rezerwą do tego nowego filmu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Singer ma jakieś upodobanie do plastikowej stylistyki, mimo to x-men i x-men 2 wyszły mu świetnie, chociaż trailery zapowiadały że będzie inaczej. Mam cichą nadzieję że tym razem będzie podobnie bo film z trailera nie wróży mimo grubej obsady. Też wolał bym Voghna.

 

SYmek - nie ma żadnego plagiatu. Na początku jest muza z Sunshine a potem z Thin Red Line.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RaVirr

"As the old saying goes, "Nobody stays dead except Bucky, Uncle Ben, and Jason Todd." Of course, since that saying was coined, both Bucky and Jason Todd have found themselves resurrected. (And briefly, Uncle Ben as well. Fortunately, that resurrection didn't take.) "

 

http://www.newgrounds.com/portal/view/218160#

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności