Skocz do zawartości

Chamber box- kto podesle?


talthen

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Potrzebny mi szescianik z zaokraglonymi bokami, z tego co mi wiadomo w 3ds Maxie jest on nazwany "Chamber Box" i znajduje sie w Primitives.

Jesli ktos by mogl, to prosze o stworzenie takiego jednego chamberka i podeslanie (najlepiej w formacie dxf czy 3ds) na adres

talthen @ nospam. wp .pl

(usunac nospam)

 

Z gory dzieki,

Talthen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Haha!

Kule to ja mam :]

Po prostu u mnie w Primitives--> Geometry sa tylko takie:

Box, Sphere, Cylinder, Torus, Plane, Cone, GeoSphere, Tube, Teapot, a szlyszalem, ze w 3ds maxie jest gotowy Chamber Box, zas ja aby cos takiego osiagnac musialbym nieco pokombinowac albo z cylindrem, kula i boxem, albo z boxem i potem mozolnie robic "chamber edge".

 

Pozdrawiam,

Talthen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woow...to się nadaje do dzialu na luzie...:D Człowieku w jakim Ty progamie pracujesz ?? Wiesz, jeszcze bym się nie zdziwil, gdybyś pytał o jakiś "darmowy" gotowy obiekt, ale o 6-cian z zaokrąglonymi bokami ?? Heh...sorki, ale mnie to trochę rozbawiło...:P

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie ma zakladki Extended Primitives, bo nie mam 3ds maxa, lecz gmaxa, a ten jest mooocno okrojony.

3ds maxa nie chce, bo:

1. dopiero zaczynam zabawe z 3d, moze mi to nie przypadnie do gustu, wiec zakup 3ds maxa bylby wyrzuceniem w bloto pieniedzy, a pirata nie bardzo chce instalowac

2. na win98se i tak nie dziala, podobnie jak maya.

 

A stworzenie ladnego chamber boxa, to jednak wymaga sporo roboty (zeby mial ladne zaokraglenia).

 

Pozdrawiam,

Talthen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahah swietny post.

nie znam gmaxa myslalem ze sprawa dotyczy 3ds maxa i naprawde mnie rozbawil ten topic.

 

czy moglby mi ktos podeslac chamfer boxa buahahah.

 

spoko teraz juz widze w czym problem. myslalem ze nie chcialo ci sie szukac w helpie tylko od razu na forum walnales glupote.

 

pozdrawiam.

 

p.s.

jak ci jeszcze nikt nie poslal to daj znac a wysle i jakiego tam chcesz primitive'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności