Skocz do zawartości

Heroes of the Storm - nowy zwiastun Blizzarda


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

na intrze tez sie smialem :D

 

z tego co widze to to jest dota, albo cos bardzo podobnego.

Dla nie grajacych, byl to mod na warcrafta3 w ktory gralo mase osob. cos ala counterstrike i halflife, gdzie mod byl bardziej popularny niz sama gra. Pozniej, jak dobrze pamietam, osoba rozwijajaca dote sprzedala prawa do tego pomyslu i powstal LOL oraz HON. a sama osoba przyczynila sie do powstana DOTA2 z pod stajni valve.

 

Ciekaw jestem dlaczego dopiero teraz blizard sie tym zainteresowal bo orginalna dota istnieje juz od 10 lat i pomysl mieli pod nosem. Potencjal tej gierki jest niesamowity, jak widac po popularnosci 3 ww gier.

 

Bardzo sie ciesze ze blizard zaczyna wypuszczac male grywalne gierki. Bo jak mam byc szczery to ich 3 flagowe tytuły juz sie znudzily

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmiki od Blizza zawsze miło pooglądać :)

Ale łączenie uniwersów które nie mają ze sobą nic wspólnego, to coś al'a Pudzian kontra stado krów. Ciężko mi ogarnąć takie abominacje :) bardziej się umiałem niż zachwyciłem :)

 

Pozdr.

 

P.S.

Ale filmik jest świetny technicznie, jak zawsze zresztą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawiodłem się trochę jeśli chodzi o tła. Przyzwyczaiłem się, że tła w ich zwiastunach są bogate w szczegóły a tu jest wyjątkowo nijako (burza piaskowa, nic nie widać, potem chmurki i pustynia). Tylko do tego się mogę przyczepić, cała reszta mega dobra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monio: ale HotS, ma być Free2Play. Blizz zapiera się, że ten tytuł to swego rodzaju hołd dla ich 20-letniej pracy i w tym czasie stworzonych bohaterów/postaci.

 

A filmik faktycznie daje radę. Dla tych co się uśmiali to polecam odnaleźć filmik z blizzconu z pokazem rozgrywki gdzie można zobaczyć Diablo ujeżdżającego coś ciekawego (żeby nie spojlerować :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobry dowcip z tym hołdem. Hearthsone też jest za free, oprócz tego że za każdy mecz sie płaci:P Blizz już na nim zarabia, a nawet jeszcze z closed bety nie wyszedł. PoE też jest za free, ale hajs za mikrotransakcje daje twórcom motywacje do rozwoju gry, jakiej nie uświadczyłem od czasu WoWa 1.0-1.2.

 

I dobrze, niech zarabiają. Jest dobry produkt, jest kasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności