Skocz do zawartości

SCENA 3D: rzeźnia


Wolff

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mi osobiście praca się bardzo podoba (rzygać mi się chce :D) tylko ta postać w tej kapsule z wodą bardzo niewyraźnie wygląda. Musiałem się domyślić. A co temu kolesiowi na stole leci to wiadra?? jeżeli krem to nie wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

całkiem całkiem ... no nie powiem

 

Lubie takie rzeznickie klimaty jak dla mnie troche za ciemno niekture texturki do wymiany :( serio . Reszte krytyki pozostawiam innym spragnionym krwi ludziom :)

_--- Jak dla mnie (bo wkoncu to wim i bedziesz cos poprawiał ) to ok .7/10

 

Mam całkiem inną koncepcje co do tego typu klimatu .... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze... a teraz popracuj nad światłem, teksturami i ogólnie materiałami. z tego może byc naprawdę rewelacyjna praca. wystarczy, abyś wydobył z niej klimat... niezwykle ważne w tego typu grafikach jest oświetlenie, toteż skup swoją uwagę na nim. według mnie powinieneś trochę przyciemnić całość i skupić uwagę widza na tym "rzeźniku" przy owym ciele na stole. dof również będzie przydatne... poza tym popraw potem kolorki pod ps i dodaj trochę noise (koniecznie uniform i monochromatic).

 

powodzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po za tym dodaj jakieś narzędzia anatomopatologa: kleszczyki, nożyczki, piła itp. Po za tym na ścianie przydałby się aparat do oglądania zdjęć roentgena albo jakieś plansze z mięśniami itp...

Po za tym tapostać w tle zupełnie psuje klimat (chodzi o ten pojemnik). daj tam np: postać obwiniętą w prześcieradło gotową do "krojenia" Albo coś innego bo to mi przypomina "Alien 4" (a nie był to najlpeszy film).

 

Po za tym (2) stół nie pryzpomina stoły w prosektorium. Powinien być stalowy, z wyrazistymi ostrumi kantami i rynnami na krew i płyny... no i krew nigdy nie płynie jak wodospad a u Ciebie wygląda to prawie jak Niagara...

 

Ogólnie okej :D

5 za klimat

2 za wykonanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej! Jestem pierwszy do detala :)

Postać nie jest pocięta (skąd krew)

Popraw postać rzeźnika bo wygląda jakby miał na sobie jakieś gluty (za duzy BUMP)

Po za tym człowiek na stole ma penisa jakby mu ktoś z drewna wystrugał... :D

 

Wejdź na rotten.com albo znajdź inną stronkę z obrzydliwościami z prosektorium i pooglądaj jak to wygląda...

Z mojej strony radzę ci zrobić nacięcie w kształcie litery Y na klatce piersiowej "klienta" (od obojczyków do spojenia kości łonowej) a w środku umieść połamane żebra jakieś jelita, żołądek itp. To nie jest trudne chyba że przewidujesz zbliżenia, wtedy musisz się postaraćnad szczegółami. Możesz skombinować sobie jakiś atlas anatomiczny i wtedy zobaczysz jak to wygląda "od środka".

 

Ogólnie czekam na dalsze renderki bo fajnie to się zapowiada. Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem ,całkiem mCh ale postanowiłem jeszcze popracowac nad oswietleniem i kompozycja całosci. jak coś zrobie to dam znać. dzieki wszystkim za posty no i postaram sie czesciej zamieszczac pracki jeżeli nie jest ze mną tak najgorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe

kolejny ramirez widze ... klimatycznie podobne do jego pracek ;) a w szczegolnosci do ostatniej .... mam nadzieje ze nie jestes psycholem ;)

 

narazie wyglada jak screen z dobrego enginu gry .. ;) popracuj nad oswietleniem a bedzie kól ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh a ja wiem skad te pasy na ciele postaci :) -> przeciez stol i postac maja jedna texturke :)) (planar maping?? )

 

mi sie niepodoba - nie zebym byl jakims przeciwnikiem tego typu scen - ale sadze ze do tego czeba miec naprawde swietne wyczucie , zeby stworzyc odpowiedni klimat - experymenty ze swiatlem , oraz mala ilosc obiektow to za malo zeby zrobic z tego naprawde fajna pracke.

 

oraz :

tak jak wyzej olowiane zalniezyki polane sokiem malinowym :)

 

pokaz siatke modeli (w low poly) jestem bardzo ciekaw jak sie prezentuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie niestety nie moge pokazac siatki a ta teksturka i te paski sa od swiatła to cien. jak bys nie zauważył nad nimi jest lampa :) . A siatke wrzuce jak pozbede sie wiroli bo nie moge uruchmic maksa ( zreszta zadnego programu ) jutro postaram sie zrobic update.

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pierdykam, co sie dzieje z tymi ludźmi; nie czuję emocji, myśli przewodniej, przekazu więc po co to robić; widzę zbliżenie na ołowiane żołnierzyki oblane sokiem malinowym.

dzudzu ma racje. do określenia mianem "klimatyczna" jeszcze troszke tej pracce brakuje. Nie pasuje mi ta kabina prysznicowa z zielonym czyms w srodku. Wg mnie można ją wywalić. Dalej (:>), krew na zewnętrznej stronie stołu sekcyjnego jest rozmazana conajmniej dziwnie. Nie potrafie sobie wyobrazic skąd sie tam wzieła. Materiał postaci - dziwny, "ceramiczny" spectacular. Do wymiany ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze jeszcze sporo mi zostało ale i tak zamieszczam małego update. popraiłem narazie tylko teksturki ale nie wszystkie i dodałem pare nowych przedmiocików jeszcze niewiem czy tak zostanie ale narazie tak musi byc, teraz mnie czeka ( niestety ) kolosalna praca z oswietleniem hmmm...

Jeżeli zna ktos jakies pluginy do renderingu i moze polecic byłbym wdzieczny.

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

y0

 

Na wstepie odrazu prosze Cie z calego mojego serca zapisuj swoje obrazki w *.jpg bo 2 mb bmpeki sa boskie i tak szybko sie laduja.

 

2: zasatanow sie co chcesz pokazac ta scene i dopiero pozniej ja rob, bo jakies poboczne bzdety tylko rozpraszaja uwage od tego co chciales pokazac. Nie mowie tu o przekazywaniu jakichs uczuc czy czegos bo w ta praca jedynie co przesyla to "odraze" ale nie wykonanaiem ktore tez nie jest 'boskie" tylko samymi obslizglymi postaciami oblanymi sosem do pizzy. Po co mu tyle swiatel wlaczonych w tej pracowni ? ponizej wrzucam Ci skrina lekko przesadzonego ale powinien Ci sie przydac.

 

3: Zaciemnij tyl tego pomieszczenia i jakos zbluruj ta postac w akwarium bo odwaraca uwage od sosu do pizzy (ktory bardzo lubie ;)) bardziej intensywne cienie pod stolikiem i zdecyduj sie albo na wlaczona maszyne do przeswietlen albo na wylaczona , bo teraz wyglada na wylaczona , a zdjecia na oswietlone ;| to by bylo na tyle wstepnych uwag :P

 

 

 

ziom.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za uwagi i tak jak mowiłem nad oswietleniem jeszcze nie pracowałem. sos do pizzy zniknie ale tylko z postaci stojacej (mam gotowa teksturke hehe - cały dzien mi zjeła ) a co do pliczków to są to jpg i wszystkie maja nie wiecej niż 70 kb. pozdrawiam i dziekuje za uwagi na pewno skorzystam przynajmniej z paru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzę ze pracujesz :)

A co do rendera to może skorzystaj z Final Rendera albo czegoś podobnego np: Scanline'a. Ogólnie coraz lepiej ale popraw trochę postacie, krew i ogólnie model stołu, bo ciągle mi nie leży taka wanna z kamionki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tweety czy masz szczególne poczucie chumoru, czy zwyczajne braki w edukacji. Scanline jest standardowym renderem maxa:0

Pracka tak na poziomie pewnego pisemka o ciekawie brzmiącym tytule "Zły". Nie wiem tylko czy to jest pochwała?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności