Skocz do zawartości

[FD] Czasami wystarczy tylko dobrze się wsłuchać


Igi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

O rybka zniknęła z baniaka.. szkoda, lubię takie pojechane motywy. Chociaż może dla pracy jako całości lepiej, bo trochę odstawało od reszty. Szkicowość postaci drugiego planu z wcześniejszych wersji bardziej mi się podobała, ale i tak ładne to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna twarz, zmiana fryzjera wyszła na dobre. Gratuluję warsztatu. Słyszałem też, że ostatnio włoski astronauta testował hełmofon twojego projektu. Pozdrawiam

 

Dzięki!

 

Jaki włoski astronauta? ;)

 

O rybka zniknęła z baniaka.. szkoda, lubię takie pojechane motywy. Chociaż może dla pracy jako całości lepiej, bo trochę odstawało od reszty. Szkicowość postaci drugiego planu z wcześniejszych wersji bardziej mi się podobała, ale i tak ładne to.

 

Szczerze mówiąc to własnie nie wiedziałem co zrobić z tą rybką, nie chciałem przedobrzyć i wstawiać pewnych rzeczy na siłe, ale nie wiem czy dobrze zrobiłem. Te postacie w tle były raczej niedokończone niż szkicowe, na końcu próbowałem je oddzielić od tła jasnością, żeby nie zlewały się z głównymi postaciami. Dzięki za komentarz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak masz rację, wtedy były też niedokończone. Ciężko jest wyważyć rysunek tak, aby pozostał ekspresyjnie szkicowy a jednocześnie sprawiał wrażenie skończonego i kompletnego... tzn ja mam z tym problem ;)

Edytowane przez jerzzz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najlepsza praca. Super klimat, paleta kolorów, narysowane bardzo oszczędnie i ze smakiem. Jedyna kwestia, która nie daje mi spokoju to to, że ofiara detektywa zwrócona jest pod takim kątem, że pewnie dostrzegłaby podstęp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności