Skocz do zawartości

Scena 3d - piekło ]:->


slizgi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 27
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

jak dlamnie to to jest strasznie naiwne :)jak bym zobaczyl takiego "satana" ;) to bym pekl ze smiechu a on ma byc przeciez straszny

 

moze zamiast symbli(ktorych zreszta ta postac zupelnie nie potrzebuje) postaraj sie w inny sposob pokazac iz to jest wladca ciemnosci

 

takie postacie to mozna zobaczyc na ulicach stanow w hallowen :) i jest to raczej taka ugrzeczniona wersja diabla dla dzieci jeszcze mu tylko ogona brakuje :P hehheheh

 

sam modeling cieniutko

 

zbyt wygladzone tam gdzie nie powinno .

 

ulozenie materialu wyglada tak jakby cos po nim przejechalo -> ogladnij na jakichs referencjach jak material sie uklada.

 

jak on sciaga ten kaptur?? - najpierw wykreca sobie te smieszne rogi czy moze ma ta szate na stale ? :D

 

ogolnie -> jestem na nie (no hyba ze to ma byc satyra to jak najbardziej na tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi si enie podoba jego krzyz i pentagram, mysle ze powinny byc raczej kanciaste a nie ladnei zaokraglone; i jego twarz - moze by mu buzke otworzyc i zabki orobic....

A pozatym satanek mnie nie przestraszył...a chyba powinien...zrób cos zeby byl straszny

 

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie czacha nie podoba...z dwojga zlego juz lepsza byla poprzednia twarz. A co do czachy to za bardzo ludzka, a to przecie Pan Zła, powinien jak mega denom wygladac a nie jak ludzki kosciotrupek...ze Śmiercia ci sie moze pomyliło... Aha...moze by go troche nad ziemie uniesc (chyba ze go na tronie posadzisz jak kulexy mowił), w koncu to anioł, choc upadły...

 

Powodzenia

 

Ps. Zmien ten pentagram i krzyz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne. Serio. Ale weź zlituj sie i popraw ten krzyżyk i laskę. Nie wiem jak ma wyglądać efekt końcowy ale mógłbys trochę postarzeć te przedmioty wycinając pęknięcia lub dodać texturkę z bump, bo jak narazie to bardziej przypomina świat z Neverhood-plastelina:)

 

Oby tak dalej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe max_1989, znam ten obrazek doskonale, nei chce sie wzorowac na kims wiec tronu nie bedzie a prace dopracuje bo mam 2 mce:), juz ja zrobei klimat, chyba ze komp kleknie!!, aha w peknecia i inene bajery na poziomie face sie nie bawie bo szkoda mi wlasnei kolejnych face, ten problem rozwiarza textury i tak pewnie wieleee sie zmeini :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze dużo pracy przed Tobą, ale scena zapowiada sie dobrze, dodaj wiecej obiektów.. ne wiem co by tam bylo mozna dolozyc.. hmm jakis stary most całkiem u góry albo inne pozdro :P no i napewno przyda sie Post :P Czekam na inne rendery

marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, fajny diabołek, odwrócony krzyż mnie rozwalił :D brakuje jeszcze zestawu podręcznych sztyletów ofiarnych i bibli szatana :D Ogólnie fajno, mam nadzieję że uda Ci się wycisnąć z tej postaci sporo piekielnego klimatu :]

 

Ave ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności