Skocz do zawartości

Dawn Of The Planet Of The Apes - pierwszy trailer


CzAk1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Każda skrajność jest zła, czy to za dużo pokazane czy to za mało więc najlepszy byłby złoty środek.

 

A ten zwiastun budzi takie same emocje przy włączonym monitorze co i wyłączonym.

No i ten tekst na końcu "exclusive trailer" jest lekko przesadzony :) IMO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie moge sie doczekac filmu, wyglada bardzo dobrze. Po ciezkiej pracy nad oczami goluma, malpy tez powinny byc bardziej realistyczne od wersji pierwszej.

Jestem ciekaw czy ten remake bedzie skladal sie z tylu czesci co wersja pierwotna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wyjaśnić co jest fajnego w tym filmie?

Rozumiem jeszcze Planetę Małp (chociaż i tak była dla mnie głupkowata) ale małpy z tego filmu nie różnią się specjalnie od tych które są aktualnie.

Nawet gdyby zrobić wszystkie małpy na świecie agresywnymi i jeszcze zarazić je wścieklizną to i tak co najwyżej zdominowałyby kilka wsi, a nie miasta czy całe państwa.

Jak nigdy przydałby się komentarz Dziadka3d bo to jest głupsze od latających tosterów :))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet gdyby zrobić wszystkie małpy na świecie agresywnymi i jeszcze zarazić je wścieklizną to i tak co najwyżej zdominowałyby kilka wsi, a nie miasta czy całe państwa.

 

Gdyby Parker zostal ugryziony przez radioaktywnego pajaka to by najwyzej zmarl a nie zamienil sie w spidermana! glupota panie, wszystkie filmy to jakas fikcja straszna!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loczyn ale one tutaj nie zdominowały całego miasta czy całego świata :) W filmie wirus, który czynił małpy inteligentniejsze dla ludzi okazał się śmiertelny. Rozpętała się epidemia, której skutki prawdopodobnie będziemy obserwowac w tym filmie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja tylko napiszę, że mi się postać Cesara bardzo podobała w jedynce - chodzi przede wszystkim o scenariuszowe rozwiązanie genezy. Taki troche model prometeusza, któremu Bogowie sami dali ogień przez własną próżność. Jestem ciekaw jak pociągną to dalej w tej części. A ponieważ bardzo mi odpowiadała ta postać cieszę się, ze w tym zwiastunie w sumie nic nie powiedzieli, a pokazali go jako - mam nadzieje - głowny wątek. Swoją drogą pysk wyglada rewelacyjnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie bym zobaczył w tym zwiastunie chociaż jakąś animację małpy /poza mrugającym cezarem/ bo czuję niedosyt. No ale trudno, pewnie coś ciekawszego wypuszczą w kolejnym trailerze.

 

Tak czy siak fajnie że się zdecydowali na remake bo chętnie go zobaczę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

min z tego powodu pisalem o "polskim pesymizmie" na forum :)

 

Nie o to mi chodzi! ;)

Daleki jestem od pesymizmu, ale dominacja średnio rozgarniętych małp na bądź co bądź inteligentnymi ludźmi (ok ok, możemy sprzeczać się czy w jednostkowych przypadkach tak faktycznie jest, ale na razie to odpuśćmy) jest hmm... "mało przemyślana".

Przytoczony Spiderman - ok, to jest fikcja, ale w miarę z głową. Jest pająk, gryzie gościa, facet mutuje i dostaje wielką siłę, to się w miarę klei. Natomiast scena z szympansami dzierżącymi drewniane włócznie vs ludzie z karabinami wygląda idiotycznie, nie sądzisz?

Bardzo dobrze wyjaśnił mi MaRCuSZ, bo z tą serią jestem mało zaprzyjaźniony, o co tak naprawdę w tym chodzi i trochę lepiej się to klei.

Nie zmienia to faktu, że ja jako osoba która z serią niezaznajomiona miałem uśmiech zażenowania oglądając ten trailer.

Fikcja jak najbardziej tylko z sensem!

 

I czuję się zasmutkowany, że już nie można niczego skrytykować tylko i wyłącznie należy chwalić :(

 

Loczyn w warzywniaku też protestujesz, że pomidorami zawalili całe półki, gdy mogły tam stać ksiązki?

 

Nie bo to warzywniak. Dobry przykład podałeś ale nie do końca chyba dobrze go użyłeś, to ja Ci go zabiorę i przekształcę pod moją tezę.

olaf w warzywniaku protestowałbyś gdybyś zastał książki nie warzywa?

Protestowałbyś.

Dlaczego?

Bo to warzywniak więc logika nakazuje by leżały tam warzywa. (Tutaj sytuacja nakazywałaby żeby małpy nie zdominowały ludzi używając dzid...)

Po Twoim proteście przybył by tmdag i stwierdził że jesteś polskim pesymistą bo oczekujesz warzyw w warzywniaku! ;)

 

Panowie o co chodzi ja się pytam!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie o to mi chodzi! ;)

Daleki jestem od pesymizmu, ale dominacja średnio rozgarniętych małp na bądź co bądź inteligentnymi ludźmi (ok ok, możemy sprzeczać się czy w jednostkowych przypadkach tak faktycznie jest, ale na razie to odpuśćmy) jest hmm... "mało przemyślana".

Przytoczony Spiderman - ok, to jest fikcja, ale w miarę z głową. Jest pająk, gryzie gościa, facet mutuje i dostaje wielką siłę, to się w miarę klei. Natomiast scena z szympansami dzierżącymi drewniane włócznie vs ludzie z karabinami wygląda idiotycznie, nie sądzisz?

Bardzo dobrze wyjaśnił mi MaRCuSZ, bo z tą serią jestem mało zaprzyjaźniony, o co tak naprawdę w tym chodzi i trochę lepiej się to klei.

Nie zmienia to faktu, że ja jako osoba która z serią niezaznajomiona miałem uśmiech zażenowania oglądając ten trailer.

Fikcja jak najbardziej tylko z sensem!

 

 

Krytykujesz najnowsza adaptacje noweli wydanej w 1963 oraz remake filmu wydanego w 1968. Film(y) z '68 jak i sama ksiazka odniosla pewien sukces. Oczywiscie nie kazdemu musi sie podobac ale w tym przypadku wydawalo mi sie, ze mowimy o samej adaptacji a nie oryginalnej opowiesci.

Tak krytykowac mozemy kazdy klasyk jak i chociazby king konga lub nadchodzaca godzille (ogromny jaszczur niszczy miasta??, moze najwyzej zniszczyc wioski!) :)

 

Pisales:

Może mi ktoś wyjaśnić co jest fajnego w tym filmie?

Rozumiem jeszcze Planetę Małp (chociaż i tak była dla mnie głupkowata) ale małpy z tego filmu nie różnią się specjalnie od tych które są aktualnie.

 

Wiec odpowiem swoim zdaniem- Malpy nie roznia sie od poprzedniego filmu bo to remake. Rozni sie technologia i sposob opowiedzenia historii z lat '60tych. Ta sama historia moze byc opowiedziana w lepszy sposob, bardziej trzymajaca w napieciu, lepszym montazem, lepiej technicznie, lepsza/inna rezyseria.

Godzilla tez moze byc na tej samej podstawie 'glupotkowata', dzisiaj juz sie nie wystraszymy jak ludzie w kinie w 1954 roku ale nadal moze byc to film ktory bedzie trzymal w napieciu i ukaze realistyczne wizualnie sceny ktore podniosa ci cisnienie :)

 

Nie sa to filmy po ktorych powinienes sie spodziewac oryginalnej czy tez realistycznej historii, sa to remaki i adaptacje opowiesci z przed 60 lat.

 

I czuję się zasmutkowany, że już nie można niczego skrytykować tylko i wyłącznie należy chwalić :(

 

Nie uwazam tak. Wydaje mi sie, ze krytyka powinna byc na jakis sensownych podstawach. Ale rozumiem z twojej wypwiedzi, ze poprostu oryginalna historia Ci sie nie podoba i ok :).

Edytowane przez tmdag
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"We spent four years - four years! - fighting that virus and then another four fighting each other. It was chaos."

 

To nie tylko malpy z dzidami zdominowaly ludzi, to ludzie (jak zwykle) postawili siebie w niewygodnej sytuacji. A przez osiem lat wymierania i walk miedzy soba inteligentne malpy nie proznowaly.

 

Jakis czas temu widzialem w ZOO dosc smutnego orangutana. Nie wiem czy faktycznie byl smutny ale wyobrazam sobie ze taki ogromny facet wolalby sie bujac w dzungli niz siedziec w klatce. Cholera wie - w kazdym razie rozmiary tego stworzenia oniesmielaly. Jestem przekonany ze moglby mnie zabic jednym uderzeniem - jego dlon byla wielkosci face huggera z Aliena, doczepiona do ogromnego ramienia przypominajacego konar. Jesli do tej mocy dodac inteligencje to nie jestem pewien czy byloby latwo zdominowac tysiace takich gosci w obliczu wszechogarniajacego chaosu, zwazywszy ze ludzie maja tendencje do walki ze soba nawzajem...

 

Trailerek mocny - pierwszy film bardzo mi sie podobal. Patrzac na to co sie dzieje na swiecie kibicuje malpom. i-phony i i-pady juz sa dla nich dostosowane - wystarczy mazac paluchem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności