Skocz do zawartości

ILM VFX breakdowns


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

jakie te potwory slabe. w Holly chyba jest jakis dyskont z artykulami do filmow, bo te ewidentnie są z jakiegoś koszyka po dolarze.

Ciekawa uwaga w star treku, gdzie koles mowi, ze wszystko (miasto) było w 3D, zadnego fejku. Heh, czyli 3D to juz nie fejk :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwa razy podbijałem pod PacificRim i nie dałem rady. Chyba się starzeję.... scenarzyści również ;)

 

Aż tak się nie męczyłem, ale nie miałem ogromnej radochy z oglądania w kinie. Już lepiej bawię się na Transformersach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak miałem paręnaście lat to jarałem się filmem Robot Jox. Po latach oglądnąłem go ponownie aby sprawdzić jak wejdzie na obecne realia, to nie było to samo, nie ze względu na efekty... :) Takie same mam oczekiwania co do PacyficRim. Prawdopodobnie ten film będzie się bardzo podobał dzieciakom, starszemu pokoleniu niekoniecznie ;) A może ja czegoś nie wiem i to jest film dla starszego grona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak miałem paręnaście lat to jarałem się filmem Robot Jox. Po latach oglądnąłem go ponownie aby sprawdzić jak wejdzie na obecne realia, to nie było to samo, nie ze względu na efekty... :)

 

Dlatego ja nie będę wracał do tego filmu. Pamiętam z niego tylko kilka obrazków i to, że miał fajny klimat ;)

 

Z tych filmów tutaj Pacific Rim też jest najbardziej klimatyczny :) Byłem pozytywnie zaskoczony, że w tej całej nawalance robotów z potworami, twórcy nie zapomnieli o głównych bohaterach. Efekty też były świetne. Symulacje deszczu, wody i rozwalanych budynków... szczęka opada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie Star Trek zaskoczył. Byłem przygotowany na biedną kontynuację, a tu miła niespodzianka. FIlm lepszy od pierwszej czesci i nie nudzilem sie ani przez chwile. Efekty na wysokim poziomie, klimat był, wkręciłem się!

Edytowane przez ezils
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności