Skocz do zawartości

RoboCop - Field Test


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

miałem nadzieje że nie będę miał racji hejtując pierwsze zapowiedzi. Zostało zero klimatu z oryginalnego Robocopa. Robot w gumowym stroju ruszający się jak gacek. Tyle lat upłynęło od czasu pierwszej wersji, a ten kostium wygląda jak z lat 50tych. Jeszcze ta ludzka ręka co drażni do bólu i te kocie ruchy. Zepsuli to jeszcze bardziej, niż momencie gdy z terminatora zrobili człowieka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze. Starałem się bronić tego filmu i czekać aż do premiery, sądząc, że przecież nie będzie tak źle. ;)

 

Ale niestety...wygląda na to, że nowy Robocop nadużył mojego zaufania.

Obejrzałem ten fragment jakiś czas temu i parę TV spotów i cholera...no jakoś tak średnio to się prezentuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginał wiadomo, że wygrywa i sentyment jeszcze długo pozostanie :) Z czystej ciekawości obejrzę ten film i zobaczymy czy moje obawy się potwierdzą. Czuje, że tak...

Edytowane przez ezils
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak usłyszałem, że będzie nowy Robocop to strasznie się ucieszyłem.... super FX i klimacik cyberpunku. Co może pójść źle?! Pomyślałem.

Nadzieja runęła jak zobaczyłem trailery. Projekt czarnego robocopa OK jak będzie full metal - może to jeszcze dopracowują. Ale niestety, gumowe dziadostwo i jeszcze głupi pomysł z uczłowieczeniem Marfiego mnie dobił. :(

Pójdę z ciekawości na to, ale nie wróżę sukcesu kasowego ani jakiegokolwiek innego.

 

Kurde to już serial z lat 90 się lepiej prezentował... facet w kostiumie wygląda jak by mu kondom na głowę założyli :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności