Skocz do zawartości

V-ray pod Blendera


le_chu

Rekomendowane odpowiedzi

Na stronie Chaos Group pojawił się oficjalny news dotyczący wsparcia exportera łączącego Vraya z Blenderem. Dotychczaowy developer - Andrey Izrantsev (bdancer) od kilku lat pracujący przy exporterze samodzielnie został zatrudniony przez Chaos Group i obecnie rozwija go pod ich skrzydłami.

 

"We believe that the open source community plays a strategic role in the development of the computer graphics industry. Bringing our decade-long experience and innovation with the efforts of the open source community, we are devoting resources toward the development of V-Ray for Blender.

 

Andrey Izrantsev, the developer of V-Ray for Blender, has recently joined the Chaos Group team and he is working actively on the better integration of V-Ray and Blender. Blender artists and designers can now utilize the full set of features included in the V-Ray rendering system."

 

 

v-ray-for-blender-600x260-580x251.jpg

 

 

link: http://www.chaosgroup.com/en/2/vray_blender.html

Edytowane przez le_chu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Oj, oj... chyba wreszcie zacznę zakuwać Blenderka :) bo jeśli wyjdzie to nie ma co... kupuje :)

Modo + Blanderek z Vrayem i jestem w domu bez zbyt wielkich strat finansowych na jakie bym był narażony kupując molocha MAXa i jego jedno-rdzeniowy viewport :)

 

P.S.

Choć idealnym dla mnie rozwiązaniem było by Modo + vray :) no ale pomarzyć sobie można?

Edytowane przez Mortom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wharp - o tym nie wiedziałem :) Dzięki za info :D

 

Pamiętam jak kiedyś była o tym mowa ale myślałem, że umarło to śmiercią naturalną. Miło by było mieć render który nie wymaga tyle tweakowania. No i nie czarujmy się vray jest szybszy od natywnego Modowego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności