Skocz do zawartości

Wiz: Loft


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ładne wizki i projekt też mi się podoba. Tylko ostatniej miałbym do zarzucenia, że na dole wszystko się zlewa w białą plamę. Może jakiś dirt by się tam przydał albo inne świecenie. Mam takie pytanie, widzę że w tym wnętrzu są takie strefy ciepłego sztucznego światła i zimnego z zewnątrz. Czy to jest efekt wyłącznie renderu, czy podmalowywałeś to w PS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mulholland staram się by światło z zewnątrz było chłodne, a używając odpowiedniej temperatury IESów wewnętrz było ciepło. Lekko w PS wzmocnione. Dzięki za miłe słowo.

 

siwy dzięki:) Brakło mi czasu żeby się poznęcać nad widokiem, ale może w wolnej chwili spróbuje kiedyś to dopieścić.

 

Pawelkos dzięki. Zamiar był taki by nie były to "czyściochy" lecz lekko przykręcone kolorystycznie obrazki. To, że mógłbyś mieszkać w takim wnętrzu - najlepszy komplement :) Dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie pieknie. Ale jako laik nie patrząc na technikę renderingu bo się na tym nie znam za bardzo... Kilka słów krytyki o aspektach, które powodują że aż zeza dostaję patrząc na niektóre ujęcia :-)

Ostatnie ujęcie: biel narzuty łóżka zlewa się z resztą potwornie nienaturalnie

Przedostatnie ujęcie: Kanapa wygląda jak dodana w dość nieudany sposób w post pro. Biurko po prawej też fruwa jak w kosmosie.

Poprzednie ujęcie: Płaskość oświetlenia znów zabija. Korekcja perspektywy i brak (nie wiem jak to nazwać) - choć minimalnego AO powoduję, że szafki kuchenne wyglądają jak doklejone z innego renderu.

I jeszcze: Sampling na materiałach błyszczących w kuchni bym podbił.

I jeszcze2: Grafitowy fornir na zdjęciach mega mega rozciągnięty.

Bez urazy ale jako totalny "nie znawca" chciałem przedstawić swoją opinię o odbiorze tej scenerii. Sam nigdy lepszej nie zrobiłem i długo nie zrobię :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

peter_muler i GramiYoe dzięki :)

 

MormoN true detective'a chyba za dużo ;))) Jestem architekciną i skupiam się na projekcie i ogólnym wrażeniu. Wystarczy lepszy monitor i moim skromnym zdaniem wszystko jest ok. Te kontrasty były podbijane w PS, a duża liość świateł na antresoli, może powodować brak konkretnego cienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bilbolink

Bardzo ładnie mi się podoba, ewentualnie bym zmienił sufit na inny kolor. Trochę ciemno i ponuro. Ale poza tym trafione w mój gust.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności