Skocz do zawartości

Wiz: Mieszkanie na poddaszu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnio w wolnych chwilach dłubałem wnętrze. Nie mam jeszcze żadnego w portfolio więc chciałem się z tym zmierzyć. Nie chciałem przesadzać z efektami w szopie, miało to być naturalne lekko podrasowane "zdjęcie". Soft 3dsmax, vray, photoszop. Jak wyszło oceńcie sami, licze na komentarze z wytykaniem błędów bo za dużo nie robię takich wizek wiec pewnie nie widzę niektórych rzeczy :)

 

1a.jpg

 

2a.jpg

 

3a.jpg

 

4a.jpg

 

7a.jpg

 

5.jpg

 

6.jpg

Edytowane przez maciek.m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Wszystko wygląda bardzo fajnie. Sufit na trzecim faktycznie trochę "poplamiony" ale ja za pierwszym razem nie zwróciłem na to uwagi. Jedyna rzecz na pewno do poprawienia to schody. Za wysokie i za płytkie stopnie (teraz to bardziej "drabina"), dlaczego poręcz taka krótka no i brak poręczy od strony pomieszczenia, na 100% wcześniej czy później spowodowałby "ciężki uraz" któregoś z mieszkańców. No i komunikacja położona bezpośrednio nad blatem roboczym kuchni, w mojej subiektywnej ocenie jest mało "higieniczna".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schody rzeczywiście posiadają zbyt płytkie stopnie i budzą strach aby z nich skorzystać.

Ogólnie projekt jest bardzo ładny, czysty i przyjemny w odbiorze.

Szczególnie podoba mi się część do pracy, i projekt szaf w tym miejscu.

Oryginalny akcent w postaci żarówek wiszących na przewodach, pasują do muru, dodają klimatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@arturprx2 a ten Min rate to do ilu obnizyc zeby bylo dobrze, bo szczeze powiem ze nie zmienialem tego nigdy.

@Dynamico faktycznie schody niebezpieczne, ale robilem to ze zdjec i rysunkow juz istniejacego wnetrza wiec takie one sa w zeczywistosci. Moglem je zmienic, ale chcialem odwzorowac tak jak to na zdjeciach jest.

@2013, kozioo dzieki, milo ze sie podoba, co do lazienki to mam jeszcze jedno ujecie przygotowane moze je zapuszcze i wzuce jak tak sie podoba ta lazienka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie praca bardzo fajna. zgadzam się z przedmówcami że łazienka wyszła najlepiej. Chciałem sie tylko dopytać jak otwiera się szafka nad czajnikiem. Tam chyba jakiś zgrzyt funkcjonalny się zrobił;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@arturprx2 widzisz jak zgadłem :) a co do płytek to nie wiem, na cgtextures i innych nic mi sie nie podobalo wiec jakies w google znalazlem poprawilem i wstawilem, ponizej wzucam spreparowane jpgi do dowolnego wykorzystania.

@NEBULA-Grafika dzieki, jeśli tobie sie podoba to ja jestem usadysfakcjonowany :) a dispa bede cwiczyl.

@mallow dzieki, śmiesznie z tą łazienką bo robiłem ją na końcu. najpierw wogole mialem jej nie dawac, a tu patrz najlepsza sie okazala :)

 

http://s30.postimg.org/53vbjtbb5/2384725d_d734_4c1e_9bf7_3daf43c29bfe.jpg

http://s18.postimg.org/esoy3zpnt/2384725d_d734_4c1e_9bf7_3daf43c29bfe1.jpg

http://s29.postimg.org/9btbk37uf/2384725d_d734_4c1e_9bf7_3daf43c29bfe2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności