Skocz do zawartości

Bezpłatne warsztaty MODO 801 w Warszawie


adek

Rekomendowane odpowiedzi

LOL - czytajac uwagi o krzeslach malo nie spadlem... z krzesla. Ja rozumiem, ze pewnie duza czesc z nas siedzi przed kompem na ergonomicznych siedzonkach z podlokietnikami, zaglowkami etc , ale na codzien podczas spotkan, w urzedach, w srodkach komunikacji miejskiej itd. jest duzo gorzej. Ja osobiscie przetrwalem bez bolu.

Wg mnie w chwili obecnej te kwetie to drobiazgi wynikajace z duzego zainteresowania spotkaniem. Dobrze, ze chociaz pora roku umozliwiala otwarcie okien, zeby przynajmniej nieco wesprzec klime.

 

Z racji tego, ze bylo mi to tematycznie najblizsze , najlepiej bawilem sie na wykladzie Bolka Rykowskiego. Fajnie bylo zobaczyc kogos, kto wykorzystuje Modo do tworzenia rzeczywistych, fizycznych modeli. Zwlaszcze, ze w swojej pracowni rowniez staram sie wykorzystywac ten program nie tylko do modelowania, ale tez jako swoisty klej laczacy dane z roznych aplikacji. Zobaczenie jak inni sobie z tym radza, czym sie wspieraja, jakie wyzwania napotykaja bylo dla mnie bardzo wartosciowe.

Robila wrazenie wiedza i obycie z softem Martina Mayera. Troszke wyszlo to chaotycznie, przeksztalcilo sie troche w serie luzno powiazanych pytan i odpowiedzi, ale i tak super.

 

@Tomek: podobalo mi sie jak pokazywales "manualne" rozwijanie UV-ek i wyjasniales czemu tak robisz. A dodam, ze bylo to dla mnie ciekawe nawet mimo tego, ze zazwyczaj tymi kwestiami nie musze sie przejmowac. Generalnie mysle, ze byloby super gdybys wiecej pokazywal "sztuczek" i rozwiazan problemow z jakimi uzytkownicy moga sie borykac na codzien. Samo modelowanie kubka i "blobow" wg mnie troche przycmilo wartosciowe informacje, ktore przekazywales (modelowanie takich modeli to dosc "oczywiste" kwestie). Do tego nie wiem czy na modelowanie krok po kroku jest po prostu czas na takich imprezach. Sadze, ze lepiej upychac wiecej "miesa".

 

Podsumowujac - super spotkanie , chce wiecej :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

pomijając już krzesła, dodam jeszcze, że początek spotkania wydał się niezorganizowany. brak właściwego oświetlenia i ustawienia projektora sprawił, że 1wszy wykład można uznać za niebyły dla mnie-nie było praktycznie nic widać na ekranie. dopiero potem ktoś się zorientował , żeby chociaż zgasić światło. poza tym spotkanie przydatne jako pokaz zastosowań modo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Przemas - Dziękujemy za obszerną opinię :) Czasu rzeczywiście było mało.

@drakul - no racja, można było to lepiej zorganizować. Na szczęście, jesteś jedynym, który uważa ten wykład za niebyły ;) Przynajmniej na tą chwilę. Widocznie za daleko siedziałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności