Skocz do zawartości

scenka 3D: Robots :)


futura

Rekomendowane odpowiedzi

po pierwsze tytuł jest żeby wogóle cokolwiek było ale najchętniej nienazywałbym tego obrazka :)

po drugie hello po długiej nieobecności na forum:)

po trzecie jak zwykle proszę o dużo komentarzy :)

po czwarte scenka zrobiona tak trochę żeby zabić nudę, nic poważnego ale proszę o duużo komentarzy i ocen :)

to narka narazie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

na początku myśle 'kaszana' , a po chwili coś zauważylem i postanowilem napisać :-]

Zupełnie nie zgodzę się z tym, że tło powinno być bardziej skontrastowane, bo roboty są nieczytelne. Uważam, że wręcz przeciwnie, powinienes pójść w dokładnie odwrotnym kierunku. Ta praca ma szanse pójść w dobrą abstrakcję i o to chodzi! Wszyscy chcą tylko 'czytelnych' ladnych renderów i wszystko musi być wiadome i oczywiste - nuda 3d. Beznadzieja. A tu juz sie zaczyna plastyczne myslenie, wiec zachęcam do kontynuacji, bo jest tu jeszzcze torchę do zrobienia ;)

 

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam to uwielbiam jak pracka mnie bije i męczy mi oczy :) to jest to ! :) aha, i lubię jak praca jest przepalona (serio, mnie się to podoba) nie piszę tak bo wy mnie to o to prawie we wszystkich komentaż(?:)ach oskarżacie, ale po prostu to prawda :)

MORE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się tam najbardziej kwiatki podobają... Ale tak na serio, to wspaniała praca. Mi się ta cała scena kojarzy ze szpitalem - wszystko takie sterylne. A może byś tak spróbował na to blura sieknąć - ale takiego mocnego, dla efektu? To jest ofkoz moja opinia i nie musisz się z nią zgadzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności