Skocz do zawartości

Affinity BETA For MAC


J|L

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Adobe mogłoby się uczyć od nich jak powinien wyglądać user experience,( a nie kupować odlewnię :) ) przynajmniej sądząc po filmikach, maca nie mam i nie paluję ale jakby ten soft był pod winde to pewnie bym kupił 50 ojro za designer to właściwie za darmo :) photo też na filmikach fajnie się prezentuje, może adobe się ruszy i coś zrobi fajnego i przestanie tak patrzeć z góry na userów z tej swojej chmury :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawde robi wrazenie bardzo dojrzałego produktu. Trzymam kciuki, by im się nie udało, bo Adobe zareaguje ciekawszą ofertą i ludzie beda woleli zostać z Adobe. Bo jak im się uda to pewnie ich wykupią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobawiłem sie trochę no i muszę przyznać, że to chyba pierwsza alternatywa, która w moim przypadku może zastąpić PS w 100% (web/mobile). Świetne rozwiązania i najlepsze, że nie czuje się, że to miała być tylko kopia PS.

 

Jeśli cena będzie taka jak Designera to nawet się nie będę zastanawiał.

 

Co do Windowsa. Czytałem sporo informacji, wywiadów. Firma nie chce mówić, ale nie zaprzecza. Walczą z czymś, ale nie chcą na razie mówić kiedy, gdzie, co i jak. Na razie chcą dograć wersje na Maca w 100% i chyba w zależności od sukcesu tych wersji wersja na Windowsa będzie rozwijana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności