Skocz do zawartości

Pojawił się zwiastun premierowy Wiedźmina: "Go your way".


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Monio - zgodzisz sie ze konsument gier nie musi wiedziec jak sie je robi? I ze jak mu pokazac jedno a dostarczyc drugie to zacznie krecic nosem?

 

Osobiscie rozumiem obie strony - wierze (po wysluchaniu Reanimatora), a moze CHCE wierzyc, ze caly ten biznes zwiazany z grami nie jest do konca przezarty slepa gonitwa za kasa i ze wszystkie aspekty nie sa temu podporzadkowane. Ciezko w to wierzyc ogladajac co dzieje sie z takimi tytulami jak Assassins Creed, ktory gdyby byl krowa to dawno by mu wymiona odpadly od usilnego dojenia... Ale jakos jeszcze wierze.

 

Z drugiej strony nie dziwi mnie, ze ludzie dosc maja ogladania zajawek ktore nie odpowiadaja koncowemu produktowi. Bylo juz tego troche.

 

Warto jednak zauwazyc, ze nie slyszalem jeszcze nikogo kto by w Wiedzmina zagral i stwierdzil, ze gra jest kiepska ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra działa bardzo przyzwoicie. Optymalizacja zrobiona jest świetnie. Jak framerate spada to nie ma bottleneck'a, (screen freeze itp). Stałe 28 klatek na ultra setting GTX 660 (bez hair works). Po zmianie karty graficznej 58 klatek na GTX 970 G1. Z humorem napisana przemowa EULA. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o pracownikow, to okres po projekcie jest tzw. okresem "spadachroniarzy", czyli ludzi, ktorzy odchodza. Jedni sie zmeczyli, drudzy szukaja przygod i nowych wrazen. Ja znalazlem je w Amsterdamie (Guerrilla) ;)

 

CDPR ma do zrobienia dodatki, Cyberpunka, nie ma potrzeby zwalniania pracownikow. Jest chyba wrecz odwrotnie: http://pl.cdprojektred.com/jobs/

 

Bardziej interesujące jest to czy to już koniec Wiedźmina w ogóle, czy po sukcesie marketingowym CDPR przekona Sapkowskiego odpowiednią ilością zer i powstanie kolejna część.

 

A co do samej kłótni, to dla mnie to trochę takie przesadzone, kupując GTA5 na PS4 też mógłbym powiedzieć, że zostałem oszukany, bo miało być jeszcze ładniejsze, a takie dostali z kolei PC-towcy. Ja tam po obejrzeniu kilkanaście razy trailerów i kilku gameplayach tylko czekam kiedy bieda mnie opuści i będę mógł sobie Wieśka kupić i grać, grać i grać... :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam sobie gameplay na yt, bo już wyszły. Gdybym nie widział wcześniej lepszych wersji w ogóle by mi to nie przeszkadzało, bo wygląda fajnie. Ciekaw jestem tylko jak takie gameplaye wpływaja na sprzedaż. Ja oglądam trzecią godzinę i było może 10min walki, reszta to gadanina i zbieranie zioła. Nie wiem na ile akcent jest położony na fabułę ale chyba nie wszystkie materiały video są dla Was korzystne. Dziwne, że - chyba poza Nintendo - wydawca nie dostaje kasy z reklam jak w VEVO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jeśli podjęli swoją decyzję o zakupie na podstawie materiałów z 2013, przepraszamy za to i zastanawiamy się, jak im to wynagrodzić, ponieważ nie jest to sprawiedliwe. Należy również podkreślić: nieustannie pracujemy nad wersję pecetową i dodamy jeszcze dużo rzeczy. Pokazaliśmy już w przeszłości, że wspieramy nasze gry."

 

Maja jaja, nie chowaja glowy w piasek i nie unikaja odpowiedzi lejac wode. Same plusy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, zarty zartami ale kumpel wlasnie zawalil deadlinea przez Wiedzmina. Powinna tam byc jakas naklejka "uzywaj odpowiedzialnie" czy cos... Co ja teraz mam klientowi powiedziec.. Moze da sie jakos pozwac tworcow za to? ;) Skoro dalo sie pozwac McDonalda za to, ze sie ktos sam kawa oblal... Hmmm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności