Jump to content
tomeg

Ządam przywrocenia autobusu Gumisia na forum :)

Recommended Posts

Był taki fajny -pomógł mi rozładować złe emocje w pracy i polepszył mi humor

Nie wychylaj sie zanadto po bedziesz musial zadac przywrocenia siebie na forum ;). Fakt faktem ze mozna bylo tam tylko posprzatac a nie kasowac caly watek.

a mozna wiedziec po kiego grzyba wam ten watek ? zeby wiekszy burdel powstal ?

bo sluzyl chyba tylko po to zeby rozladowywac co nie ktorych popędy

jeszcze strajk zrobicie ?

Echhh. ja to bym się niezdziwił jeżeli ów Gumiś już by nigdy tu nie zajżał (o pokazaniu pracy to już nie mówię). Chociaż tak jak już się w tym wątku (który Gumiś zamieścił) wypowiadałem to nie wszystkie prace są "odpowiednio wykończone" żeby je pokazywać na forum :)

hehe ....... śmieszni jesteście :) jak wam tak brak tego wątku i tego co tam pisaliście to czego któś z waz nie zrobi podobnej pracy ........ i będziecie sobie komentować :] przecierz to dla was kilka minut roboty :P

mi nie chodzi o to ze akurat gumisia watek zostal usuniety tylko o zasade, od czego sa moderatorzy?? od usuwania calych watkow czy od robienia pozadku, wydaje mi sie ze wystarczylo pousowac gloopie offtopiki i by wystarczylo, jak zaloze jakis watek z niezla pracka i ludzie zaczna wygadywac glupoty to tez ja usuniecie ?? zauwarzylem ze przez ostatni rok poza paroma osobami nadal panuje tu dzieciarnia, a mialem nadzieje ze cos sie jednak na lepsze zmienilo... i tyle z mojej strony...

ten watek to jak narazie najwieksza dziecinada jaka widzialem w ostatnim czasie ...

no ale jak by te posty pokasować to zaraz by przecierz nowe dopisali ... i tak w kółłko :] i co wtedy????? pozostało by banować

chojraque ma rację. panie lepper, ma pan robotę!

powaga powraca...

a więc w pierwszym zdaniu popełnię błąd stylistyczny.

w drugim powiem wam, że wątek jest potrzebny - zbierał całą "śmietankę" towarzyską z max3d.pl (Marcin, tak, tak, o tobie też mowa!). Nikt nie musiał tego czytać, a koledzy rzucali sobie mięsem. Taka wirtualna piaskownica dla dzieci po przejściach.

a że praca na tym ucierpiała - trudno się mówi. autor dostał baty i pewnie teraz płacze w kącie, że beztalencie, że biją, że niedobrzy, że niedoceniony artysta, że że.

oh! ciężki żywot! ciężki los!

co ja moge powiedziec ... watek zostal fizycznie usuniety i nie ma za bardzo jest jak go przywrocic. Niektore komentarze naprawde byly w stylu starych Wolnych Dyskusji ... sadze ze to byl powod dla jakiego jeden z moderatorow go usunal.

mCh - mozesz mi okreslic moj udzial w w.w. wątku ? bo nie pisalem tam nic osmieszajacego gumisia tylko prubowalem przydusic co po niektorych ... ( Robaczana przypusćmy)

nie wiem może się myle ale jeśli brakuje wam wątku w którym możecie pisać takie pierdoły i głupoty to se taki załóżcie w wolnych dyskusjach :)

Stanowczo jestem, za usunięciem tego tematu ( tak tego! ). Robicie tylko śmietnik i burdelozę z max3d...Jakiś poziom trzeba zachować.

Pozdr

A zaraz po usunieciu tego pewnie pojawi sie kolejny temat: "prosze o przywrocenie tematu w ktorym zadano przywrocenia Autobusu Gumisa". :/

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy