Skocz do zawartości

Obiekt 3D: Panasonic


Salay

Rekomendowane odpowiedzi

Yo ziomy jestem fyrst raz na forum i naginam tu z jedna z moich prac w jpg tylko ze ona jakas taka jakosc nie taka jak powinna byc renderuje w bmp ale to zajmuje za duzo wiec dalem troche gorsze w jpg. Pleasam o to byscie dali mi jak najwiecej komentarzy bluźniejących jak ich piknych które mi sie raczej nie przydadzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jak słuchałem "poprawnej" polszczyzny, w której używa się niezwykle często przecinka, i jaką posługuje się Salay to przestałem wierzyć w inteligencję osób które umieją posługiwać się komputerem :(

 

A żeby nie było ot: Model niezbyt skomplikowany, ale całkiem przyjemnie wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robisz to z orginału czy to twój własny projekt??? bo coś mi proporcje nie pasują - minidisc jest bardzo malutki, więc jeśli ten player jest troszke większy od płytki MD to wtyszka od słuchawek i przyciski są za małe !! (ja moimi paluchami w takim przypadku wciskał bym po 2 lub 3 na raz :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, chciałem to przemilczeć, ale muszę...

Yo ziomy jestem fyrst raz na forum

po pierwsze - wzbrew pogłoskom język polski w niektórych kręgach nadal jest w użyciu....

naginam tu z jedna z moich prac

u mnie na ekranie wygląda całkiem prosto, chyba niedokładnie ją pogiąłeś...

komentarzy bluźniejących jak ich piknych

przykro mi, pomógłbym ci ale nie rozumiem...

mi sie raczej nie przydadzą

to czego ty od nas CHCESZ?!

co do pracy, to niewiele da się powiedzieć, ale widziałem gorsze, popracuj nad materiałami i oświetleniem. Popracuj także nad polszczyzną, dobry wynalazkiem, już nie nowym są książki, gadają, że to pomaga ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

omg was na prawde wszystkich juz po..balo. czlowiek zrobil dobry model, tekstury i poprawny render. nie jest to "scena 3d" z artystycznym przekazem ale dobry "obiekt 3d". jesli was nie zachwyca nie musiscie wcale tracic czasu na dojebywanie w nieciekawym watku.

musiscie dupki komus dokopac to mi dokopcie w moich watkach :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sans! ludzie reportują twojego posta za "dojeb." i "dupki"!! ;) "autobus gumisia" to nie jest, nie wiem dla czego tak zrypaliście ten model, jest calkiem calkiem. co do jpg wystarczy ze dasz 1 - 5 % kompresji, a juz bedzie o 70% mniejsze od bmp. powyzej 15% dla takiego obrazka robią sie brudy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sans przesadziłeś moim skromnym zdaniem, ale w końcu adaś może wszystko :>

może i ja wypowiem się o pracy jako takiej - model to hmm.. box? chyba widzę też w nim inset, ale nie jestem pewny ;]

tekstury robią wrażenie, że model wygląda lepiej niż jest w rzeczywistości... ale to i tak tylko materiał z diffuse, nie widzę w tym ręki specular level itp.

oświetlenie też do niczego.

damian - to byłby "autobus gumisia" gdyby nie tekstury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności