Jump to content

Recommended Posts

Dobrze ci idze. Fajny masz styl malowania. Podobają mi się te speedy. Bardzo dobry rezulatat w tak krótkim czasie.

Spróbuj się z nowymi tematami i z nowymi kadrami. Wyjdzie Ci to na plus jeśli złamiesz niektóre ze schematów i trochę się pomęczysz.

Widoki bardzo z góry, albo bardzo w dół. Z dachów budynków, z wnętrza jaru. Im bardziej nowa perspektywa i temat tym lepiej.

Z niecierpliwością czekam na jakiś wolny czas, żeby na spokojnie móc się "męczyć" nowymi tematami. Pamiętam, że w którymś z komentarzy wspomniałeś Wajktorze, że wydaje Ci się że coś mnie goni w trakcie tworzenia i miałeś rację. Został mi jeszcze jakiś rok liceum i póki co mam nieco ograniczony czas :/

Tak więc oto dwie kolejne świeże 30-minutówki

59FSEmp.jpg

tFMWLLd.jpg

Kolejna 30 minutówka. Postanowiłem sobie, że w tym roku codziennie będę robił przynajmniej jeden tego typu szkic. Jeszcze nie wygląda to dobrze ale może po dłuższym czasie takich ćwiczeń coś się poprawi.

SDbIeZA.jpg

Technicznie prace są ok. Może brakuje trochę więcej "storytelingu" Ostatnia ma potencjał w tej materii, ale można było pociągnąć to dalej. Np. Dlaczego ten domek jest zabity dechami? brakuje jakiś wskazówek, żeby przyciągnąć uwagę odbiory i pobudzić jego szare komórki do myślenia. Drobne szczegóły mogą skutecznie "wciągnąć" odbiorcę w eksplorowanie danej sceny i uruchomić wyobraźnię. Zrobiłem na szybko mały over aby zademonstrować co dokładnie mam na myśli. Niekoniecznie mój przykład historii jest najlepszy, ale obrazuje dobrze to co wcześniej napisałem.

6rA4Gfu.jpg

Podsumowując oprócz udoskonalania techniki pracuj nad tym co konkretnie masz do powiedzenia odbiorcy daną pracą. Oczywiście to tylko moja rada, którą możesz olać :P ale licz się z tym, że w dzisiejszych czasach ciężko konkurować samą techniką i warto nadrabiać treścią ;)

Ohohohoho Dawno nie widzialem twoich prac! W robocie blokuje mi serwer na ktorym zamieszczasz obrazki. Ale teraz patrze z domu i widze ze rozwinales sie niesamowicie przez tych kilka miesiecy. Keep goin' panie Piotrze ;) !

Ciągle technicznie bardzo wysoki poziom, ale dalej jakoś tak pusto ;) Czekam na jakiś plener z historią w tle w Twoim wykonaniu.

Postaram się Grafcie spełnić twoje oczekiwania ale narazie odstawiam digital i biore się za szkicownik i węgiel :D

2 szybkie szkice:

9o5S8hj.jpg

tt8wlHh.jpg