Skocz do zawartości

Proceduralny system modelowania w Modo 10.1


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

silnik jest w miarę "aktualny" w porównaniu do reszty "bolączek" Modo i na tle reszty pakietów mocno się wyróżnia. Trudno ukryć że też chciałbym moc vray'a w standardzie - niestety nierealne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silnik jest w miarę "aktualny" w porównaniu do reszty "bolączek" Modo i na tle reszty pakietów mocno się wyróżnia. Trudno ukryć że też chciałbym moc vray'a w standardzie - niestety nierealne.

 

No halo, przecież vray jest. Beta ale śmiga aż miło.

 

Co do skomplikowania to przy open beta, ja staram się sugerować aby pewne rzeczy pod kątem obsługi i ux były przejrzystsze i łatwiejsze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obejrzałem pierwszy filmik i jedynie co tam widze to zwykłe array + curve + lattice/spin. + bevel... co jest chyba w każdym sofcie :X

więc odrazu przeskoczyłem do ostatniego filmiku. i no to już wyglada bardzo fajnie i ciekawie.

 

No nie w każdym bo modo miało dotychczas destrukcyjny system modelowania a teraz po wielu latach w końcu wprowadzają to "co jest wszędzie".

Działa to specyficznie w becie miejscami ale idzie to w dobrą stronę. Przede wszystkim pewne rzeczy robia prostszymi - bardziej intuicyjnymi choć są i zgrzyty. Text tool np. pomimo, że proceduralny - nadal wymaga trochę pracy ale jest duuuuży progres.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, Modo idzie w strone Houdiniego, Houdini idzie w strone Modo :)

Dokładnie podobne odczucia miałem oglądając zajawkę nowego hudego z tym, że te proponowane toolsy wygladają na działające o wiele wiele lepiej... niż w modo, no ale to byłoby dziwne gdyby było inaczej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności