Skocz do zawartości

Pojazd 3D; Alfa Romeo FURIA cc by Paul Breshke Czyżewski


Rekomendowane odpowiedzi

Witam witam

 

Przedstawiam Wam mój najnowszy koncept Alfa Romeo FURIA , auto modelowałem przez 9 miesięcy nie licząc czasu który poświęciłem na wymyślanie.

 

link do projektu :

 

https://www.behance.net/gallery/40598237/Alfa-Romeo-FURIA-2016-by-Paul-Breshke

 

Opis projektu jest na moim profilu BEHANCE więc ja nie będę się rozpisywał tylko zapraszam do oglądania, więcej zdjęć na profilu BEHANCE :)

 

POZDRAWIAM !!!

 

 

806_18.jpg

 

11rlr.jpg

 

96575987162081232308.jpg

 

74875214569031136713.jpg

 

72294496819714584000.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Uwielbiam Twoje koncepty samochodów, świetny pomysł i wykonanie. Czy pośród na pewno wielu inspiracji znalazło się także miejsce dla Pagani Huayra? Takie miałem skojarzenia już po pierwszym obrazku, a gdy zobaczyłem wnętrze tylko się umocniłem w tym przekonaniu :) Niby inne ale jakoś mi się kojarzy z tym designem Pagani.

Super praca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawał dobrej roboty. Rendery jak i sam design naprawdę na wysokim poziomie. Mój faworyt to ostatni obrazek.

Możesz powiedzieć ile mniej więcej czasu zajęło Ci wymyślenie samego nadwozia? Chętnie zobaczył bym jakieś szkice :)

Pozdrawiam. I oczywiście front!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Dzięki Panowie za pozytywne opinie, rady i spostrzeżenia.

Naturalnie każdy może odbierać inaczej design FURI i może się podobać coś innego, natomiast mój design widziało już kilku profesjonalnych designerów aut ( czynnych pracujących w firmach ) którzy pozytywnie ocenili moją pracę :) co dla mnie też jest bardzo ważne .

 

Auto zrobiłem w 3dsMax i dodałem małą korektę w PS.

 

Czas modelingu to około dziesięciu miesięcy ale do tego trzeba doliczyć jeszcze ze trzy miesiąca wymyślania i planowania :)

 

Na ten moment przerzucam się na Alias bo kolejny projekt planuje już zrobić w tym programie.

 

Jeszcze raz dzięki Panowie za uznanie !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie

 

Rok pracy to i tak krótki czas bo np. Delahaye zajęło mi około dwóch lat a Lambo półtorej .

Niestety jeśli coś ma być dobre to będzie zajmować sporo czasu.

Dzienna moja praca to średnio 10 godzin siedzenia przed monitorem ( czasami to nawet żona jest na mnie zła z tego powodu ) i w tym czasie zajmuję się szkicowaniem, modelowaniem czy poprawkami i próbnymi renderami, jest to proces który w pełni jest ze sobą powiązany .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności