Skocz do zawartości

Pojazd 3D:Opel Calibra


maritim

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstepie musze nadmienic ze jestem dosc zielony w modelowaniu. Jednak zdecydowalem sie cos zamiescic. Autko jest w wstepnej fazie modelowania, mam dosc malo czasu jednak bede staral sie sukcesywnie zamieszczac screny z postepow. Mam nadzieje ze nie rozbawie wszyskich tu zebranych tą pracka. Prosze na szczere komentarze i pomoc. Aha, modeluje bez zadnych porzadnych blueprintow, bo takowych nie moglem znalezc (tylko fotki z netu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 96
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Fotki wystarczą Ci w zupełności (jeśli są dobre). Model nie wygląda najgorzej - zobaczymy jak CI pójdzie, gdy będzie trzeba dorobić detale :) Keep on working..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ladnie. Jak mowiles, ze jestes jeszcze zielony w modelowaniu, to strach pomyslec co bedziesz modelowal za 2-3 lata :). Model ladny, nie ma sie do czego przyczepic (jak narazie ;)). Moze bys siatke dal :)?

BTW. Podoba mi sie ostatni render, hehe ;).

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za opinie. Musze jednak nadmienic ze karoseria musi byc jeszcze "wyklepana" Zostawilem karoserie na pewnym etapie w spokoju i zabralem sie za wnetrze, a dlatego ze powoli zaczelo mi sie "nudzic" - po prostu musialem troche od tych "blach" odreagowac. A kola, wiem ze sa straszne - sa bo są, aby nie bylo widac ze na ceglach stoi. Reasumujac...wiele, ale to wiele pracy zostalo. Mam nadzieje ze nie zarzuce tego projektu...Ale mimo wszystko wielkie dzieki za uwagi...Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej nie jest to następne Audi TT ;) Tak ogólnie to "mnie sie podoba"! :) Ale wnętrze to faktycznie jest śliczne!!! Załóż mu jakieś więsze walce! Bo te kółeczka to do Sejtka się nadają ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Calibra
Dzieki za opinie. Musze jednak nadmienic ze karoseria musi byc jeszcze "wyklepana" Zostawilem karoserie na pewnym etapie w spokoju i zabralem sie za wnetrze, a dlatego ze powoli zaczelo mi sie "nudzic" - po prostu musialem troche od tych "blach" odreagowac. A kola, wiem ze sa straszne - sa bo są, aby nie bylo widac ze na ceglach stoi. Reasumujac...wiele, ale to wiele pracy zostalo. Mam nadzieje ze nie zarzuce tego projektu...Ale mimo wszystko wielkie dzieki za uwagi...Pozdrawiam

 

 

I didn't understand any f***ing word here, but man, this is a damn good work.

Do you have professional intensions, is it a competition or is it just for your own pleasure?

The interieor is awesome, dude.

 

I would be interested in the model, but i can't find email or links to a personal website.

 

Nice forum, by the way.

 

Calibra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Calibra
Calibra, you can always use "Gadu-Gadu" to contact Maritim, you can download it from www.gadu-gadu.pl

 

P.S. I just noticed, that in his profile is e-mail, so I don't know why you didn't see it :)

 

Yeah, gadu² is explained in polish, so i didn't want to make any experiments with that.

I wrote him a PM (sometimes there are english words between all the random (for me) letters in the bulletin software. You call it a prywatne wiadomosci (dont know how to spell, but these are my first polish words.....)....i understand private....so if I have to learn polish to get the model, I will.

Yes i found the email, but it is set to deny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem ci tak - jak wyrenderujesz na białym tle z białym/szaym materiałem to będzie cała karoseria o wiele lepiej wyglądac - a tak to czepiaja sie karoserii ;) dla mnie srodek jest git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Dawno jakos tu nie zagladalem, a wiele sie dzialo... Zapuscilem troszke ten temat, ale widze ze trzba sie ostro wziasc do pracy. Moze w koncu... Wpakuje cos dla poprawienia statystyk...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności