Skocz do zawartości

Living dead: KROL SMIERCI - FINAL!!


PENdzel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich:*:* Oto render. twarze w brzuchu chyba takie zostana nie bede robic bardziej szczegolowo bo moze wygladalo by za bardzo klarownie a dziwne by twarz zza warstwy zgnilego tluszczu wygladala dobrze:D:D. Rece zza zeber nei wygladaja tak dobrze jak myslalem. lepiej sie prezentuje z bliska lecz coz widok i tak bedize z daleka i musze poprawic chyba ze to kwestia swaitla. myslimy nad ubiorem. moze jakies czyste ubranie z obszyciami futrzanymi?? moze fajnie kontrasowac z caloscia pracy:D:D Aha jeszcze dodam jedna gebe w brzuchu bo brakuje troche moze tez jakies rece wypychajace skore w poblizu tych glow hmm zoabczymy...Potem jeszcze poszarpe skore bardziej(dziekuje wam abrdzo za ta podpowiedz, jestescie kochani). Noo i teksturowanie i rigowanie i dopracowywanie szczegolow. POZDRAWIAM. papa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 329
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ejjj....nooooo...piękne, ja nie mam zastrzeżeń ale przyczepie się jedynie do żeber na kręgosłupie-nie są one za proste ,może powinny być zakrzywione nieco w górę? Chyba że tak ma być ale i ta jest wspaniale, bardzo realnie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ten król to coraz bardziej wypasiony :) fajny pomysł z tymi twarzami... myśleliście aby dodać im grymas cierpienia?

 

a co do tronu to przednie nogi wychodzą z czaszek zbyt sztucznie... ale to pestka ;)

 

pozdrawiam[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ja mogę powiedzieć ... panowie rządzicie i czekam na dalsze wasze prace bo bardzo lubie wasz klimat. A Gabriel niech się nie martwi że nic nie piszę :D regularnie widzę co robicie i was wspieram ... pozdrowienia dla Białegostoku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy raz na ten temat pisze.. ale odczucia takie ze troszke przesadziliscie z elementami.. za wiele tego.. wszystko jest takie czaszkowe.. kosciste.. i ogolnie jest wrazenie przesycenia i tak samo jak fotel to i osoba jest wazna.. nie ma tu puknku w ktorym wzrok sie zawiesza..

co do modelu to bardzo ladne.. bardzo..

ale temat powoli w gaszczu polygonuf sie zagubil( przesycil) ..

np:

fotel bardzo niewygodny.. wogole to kto by chcial na takim siedziec

przydalby sie jakis scenariusz do tego,

 

czymam kciuki

fotoas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc!

 

Super pracka, ale dla mnie ten krol czy jak on tam ma tytul jest troche hmm, goly :). Blado wyglada przy tych pelnych szczegolow tronow i kos itp.

Co do ubrania nie wiem, moze jakies robicie, bo nie przegladalem calego threada.

 

Tyle ode mnie, pozdrowienia, milej pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIEM neiktorzy nei czytaj posta za dobrze. tam bedzie futro. wiec bedzie mial miekko. a co do scenariusza to Krolowi smeirci widac jest wygodnie:D:D jeszcze nei nazekal. a oto render z koncepcja czesci ubioru. moze futro??( takie czyste by peiknie kontrastowalo z brudem)ooo zapomnialem korony dorysowac. no i cos z nogami moze jakies buty ( albo ich strzepy)a co do riga to jest do dupy;( poprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak scorpi jest nie dobry... :( bardzo nie dobry :( bo jakie inni mają szanse... powinno to być jakoś inaczej potraktowane... można by powiedzieć że macie 2 razy więcej czasu... ja uważam ze to nie równe... ale nabijajcie sie zemnie jak chcecie...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

zastanawia mnie tylko rozmiar tych czaszek... a konkretnie tej za gostkiem na fotelu. Jest dosyć spora w stosunku do głowy głownego bohatera. Czy to pozostałość po jakimś gigancie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scorpio - nikt sie z ciebie nie nabija - a juz napewno nie my - co do czasu mysle ze i tak ty masz wiecej niz my obaj razem wzieci - ja mam prace i obowiazki - doroslego faceta - Gabriel ma prace dyplomowa na karku i zaleglosci na studiach - wiec nie mow tu o czasie bo tak nie jest - co do czaszek - taki jest plan co by na zwieczeniu byla wieksza :) - Scorpio mamy naprawde wielki szacunek do Ciebie - i gdybys byl z naszej okolicy z mila checia widzieli bysmy Ciebie w naszym zespole :) - glowa do gory pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praca jest super , mimo ze wymaga wielu porpawek , ale to standardowa procedura jak wszedzie ,

SCORPI a ty we daj spokuj ja uwarzam ze dobrz ze piszesz to co myslisz i szanuje twoje zdanie wgledem krytycznym i pochwalnym , Nie pekaj ,

 

A co do pomyslu Mistica G. hmmm nie ten penis odpada, jak bym dodał długo włosą blondyne w pozycje do ustnej dla kolesia nie musi robic penisa bo ona zakryje to i tak ustami hehe wtedy było by zeczywiscie smisznie a rece z jego ciała mogły by machac jej głową buahaha ( ja to mam porypane pomysły co nie , jakis zboq ze mnie rosnie chyba heheh )

 

Praca jest bardzo dobra i godna pochwały i podziwy , czekam na textury i wykonczenia ogolne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności