Skocz do zawartości

Postac 3D: ufol


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

tak prawde mówiąc to powinien być mój portret ale ty byłeś pierwszy, trudno moja strata, tylko dałbyś mu jakomś mine na tważy bo taka bez wyrazu i sprubuj mu jakoś wzbogacić teksture, ażeby było fajnie jednom noge mógłby trzymać na butelce po piwie :)

ole ogólnie to wszystko mi sie podoba, szczególnie otoczenie zarombiscie ci wyszło i te światła samochodów som fajne - mnie by takie nie wyszło :)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otoczenia ja nierobilem :P a textura byla bogata ale musialem zastosowac gigantyczna kompresje zeby zmniejszyc rozmiar obrazka i praktycznie nic z detali niezostalo :/

 

kurde a chcialem wyslac ta pracke do randki w ciemno ale jak niejestem przystojny to sie chyba wstrzymam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tak jakoś smutno wyglądasz, weź sie uśmiechnij ;)

 

smutne zycie smutna mina :P

 

a tak na serio to taki blokers innej galaktyki :) walczy z zyciem jak nasi ziemianie i jest mu ciezko dlatego niemoze miec zadowolonej miny :)

 

 

a trampole to converse allstar rocznik 2004 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piernicze, że ma to bug'ów mnóstwo i ryj jest plaski. ogólnie technicznie tragiczne, ale to mi się po prostu podoba. i to jak. to ma jakiś styl... taki subtelny klimat. wcale nie żartuje. takie zestawienie elementów, normalnie idealne :> ładnie to oteksturuj i popraw ryj, a będzie kapitalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AcidBoyXL

za szary, daj pare swiatel o takich kolorach jak te ze zdjecia, niebieskie w oddali, troche czerwonego itd..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie za to trampalki bardzo podobaja :)

Reszta ujdzie jak wytniesz postac i zostawisz tylko trampki ;)

a na powaznie to popraw troszke tego ufolka , moze zrezygnuj z tych cyckow ? zrob go bardziej kartoo0nowo , i material jakis taki ni jaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smutne zycie smutna mina :P

 

a tak na serio to taki blokers innej galaktyki :) walczy z zyciem jak nasi ziemianie i jest mu ciezko dlatego niemoze miec zadowolonej miny :)

 

 

a trampole to converse allstar rocznik 2004 :P

 

zauważyłem pewną rzecz co do miny, mianowicie kolega pokazuje fuckersa i zaraz wyzionie chmórke dymu pobraną ze szluga w drugiej rence - to jak w takiej sytuacji można sie uśmiechać :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za komentsy.

 

wczoraj nastala chwila grozy, majac w planach poprawienie troche ufola usiadlem do kompa i troche mi sie rozwalil :/ caly hdd padl jakies badsectory itp itd jednak jestem wlasnie przy koncowce odzyskiwania plikow i wyglada na to ze bedzie dobrze i bede mogl wprowadzic korekty. tym razem bedzie obrazek na wlasnym serwie wiec bedzie wieksza rozdzielczosc i lepsza jakosc.

 

ps ufol niewiedzialem ze jest user o takiej ksywie na forum mam nadzieje ze niemasz za zle :P

 

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no ja nikomu nie mam za złe (tylko prosze sie nie naśmiewać z mniejszości narodowych :P ) ufol to fajny pomysł na pracke, i jak nie wiesz jacy som użytkownicy so sobie ogaondnij liste - pośmiejesz sie troche niektórzy mają zarombiste nicki :P

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności