Skocz do zawartości

Obiekt 3D: Glowa


Obywatel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Heh fakt - faktem wygladal jak kret. Poza tym mial glowe na dlugosc 20cm ;-)

Nos poprawiony. Mowcie co jest zle plz bo po kilku godzinach przed moniotorem to sphere wyglada jak glowa no i sie pewnych bledow nie dostrzega, a zalezy mi na czasie wiec nie moge sobie pozwolic na przerwy.

 

Dodam jeszcze tylko, ze zalezy mi glownie na froncie twarzy, takze to co jest z tylu jest sprawa drugorzedna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahah ....czlowiek slimak :D spoko spoko ... moim skromnym zdaniem wyglada juz o niebo lepiej ... i kolo nosa juz sie robi calkiem "zjadliwie" co do potylicy to sie nie rozpedzaj ... bo moze sie okazac ze pozniej bedzie ci wystawala spod wlosow ... chyba ze bedziesz je robil jakims shagiem czy czymstam :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że obśmiałam się jak norka czytając ten wątek:-)

 

Koleś rzeczywiście jest dziwny i jakiś taki ślimakowaty. Pewnie robiony bez referencji. Jestem jednak godna podziwu, gdybym ja robiła człowieka bez referencji, to pewnie wyszedłby żółw.

 

 

P.S. Nie wiem jakim cudem mam córkę, była robiona bez referencji;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nos w górnej części jest za gruby i po bokach są niepotrzebne "zwałki" to trochę psuje. No i uszy !!! bo te co taraz ma przypominają uszy Shreka tylko nie są tak wystające , no chyba ,że taki miałeś zamiar ?

pozdrawiam

p.s. acha nos jest za bardzo "wtopiony" - popraw miejsce gdzie nozdrza łączą się z policzkami, powinno być bardziej widoczne oddzielenie nosa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamiast wymyślać kolejne mniej lub bardziej mięczakowo płazińcowe nazwy pozwolę sobie zasugerować że mógłbyś znaleźć portret kogoś właśnei z rasy żółtej [no ma trochę gość mongolskie cechy ;)] i albo porównać w maksie albo po prostu dokładnie sięprzyjrzeć i najpierw dojść do ładu na orzykład z tyłem głowy - chyba, że z góry zakładasz że robisz sobie po prostu jakiegoś humanoida a nie trzymasz się proporcji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności