Jump to content

feliks

Members
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About feliks

 • Rank
  Member
 1. Dzięki za odpowiedź. Jeśli zainstaluje jako trial to czy program po pewnym czasie nie poprosi o klucz ?
 2. Witam, Planuje zakup 3ds maxa. Czy można zainstalować legalnie ten program na 2 komputerach przy czym na jednym będę pracować a drugi będzie służył tylko do renderowania ? Pozdrawiam.
 3. Bardzo fajnie to wygląda. Widać, że wymiatasz w modelowaniu. No a ja właśnie zaczynam oglądać the walking dead :)
 4. A mnie bardzo się podoba. No może jedynie wspomniany już displacement przydałby się na kostkach :)
 5. Jak dla mnie do poprawy na pewno jest blur na pierwszym planie który jakoś dziwnie wygląda, oświetlenie na bardziej ciekawsze oraz trawa. Wydaje mi się, że te ciemniejsze "placki" są zupełnie nie potrzebne a przynajmniej za bardzo są one widoczne. Może spróbuj dodać trawę w photoshopie ? Np. połączenie trawy wyrenderowanej z trawą dodaną w właśnie photoshopie. Myślę jeszcze, że aby wizualizacja była zdecydowanie ciekawsza to również należałoby popracować nad niebem. W tej chwili jest zbyt jednolite. Pozdrawiam.
 6. Mnie się podoba. Jedynie kable oraz lewitująca babka rzuca się w oczy. Kable można szybko poprawić a z babką już nie będzie tak prosto.
 7. Cześć, Ja bym to zrobił tak, że w miejscu gdzie będzie dziura wstawiłbym kilka lub kilkanaście wymodelowanych brył które po wyciągnięciu zostawiłyby po sobie dziurę.
 8. Najlepiej się uczyć robiąc tysiące testów :) Gdy sam do czegoś dojdziesz to frajda jest na pewno zdecydowanie większa niż gdy ktoś ci wyłoży gotowca. Dodatkowo z pewnością wówczas więcej zapamiętasz ucząc się na własnych błędach... Pozdrawiam.
 9. W takich przypadkach kiedy już nic się więcej nie da zrobić z ustawieniami to najlepiej po prostu ukryć na warstwach bryły których nie widać w ujęciu. Też kiedyś myślałem, że dzięki vray proxy można nieźle poszaleć ale szybko zszedłem na ziemię. Aktualnie mam 16 Gb ramu i też czasami mam problemy z ilością pamięci. Pozdrawiam.
 10. Wygląda bardzo fajnie. Czy to będzie coś w rodzaju Duels Defence ? Pozdrawiam
 11. Cześć, Przedstawiam wam na razie tylko jedno zdjęcie wykonane gdzieś w Chorwacji. Wkrótce wstawię tutaj kolejne. Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy