Skocz do zawartości

Scena 3D: Pancernik USS Arizona


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Dziś przypada 71 rocznica zatopienia USS Arizona, z tej okazji Piotr Forkasiewicz, na podstawie mojego modelu opracował taki wspaniały obraz.

Jest to okladka najnowszego Nr Okrętów.

Dziękuję Piotrze za współprace.

 

Pozdrawiam,

 

Waldek

 

arizonap.jpg

Edytowane przez goral_44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

rewelacja. jestem wielkim fanem :) tata kleił modele od zawsze więc z sentymentem patrzę na takie prace.

 

aczkolwiek uwagę mam. chyba nie umiem złapać perspektywy tych ptaków. jak dla mnie te mewy są daleko, a jednak dość sporych rozmiarów. może mi się wydaje. no chyba, że ten pancernik nie jest jakiś ogromny. pojęcie względne.

 

tak czy inaczej super. a woda i piana to po prostu cudo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szpilek, nie powiem dokładnie bo nie wiem. Model zaczałem zeszłego roku na 70 rocznice Pearl Harbour a teraz około 2 miesięcy poprawiałem jakość detali. Łącznie około 4 miesiacy.

Jatat, jak zobaczyłem co Piotr wymyśli i wymalował to zastanawialem się czy jak wsadzilibyśmy kilku matrosów to ktoś by pokapował się że to model a nie kolorowanka Arizona z 41 roku.

Piotr jak zwykle ustawił plan, światło, i wszystko co potrzebne do domalowania reszty w Psie.

Render około 4h.

Resztę odpowiedzi musi napisać już Piter.

Ja tu tylko renderuje.

Pozdrawiam.

Waldek

 

 

Arizona skończona wygląda tak:

arizonazgry.jpg

 

arizonapokadodziowy.jpg

arizonawiea.jpg

arizonardokrcie.jpg

Miłego Oglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie te rękawy można było odrobinę przybrudzić,

Sz.

 

Sorki, ale nie mogę sobie odpuścić :) Chyba nie byliście nigdy w wojsku. Jak by przybrudził cokolwiek, a dowódca by to zobaczył, to czołgał by się od dziobu do rufy i z powrotem aż by deszcz ten brud zmył. To jest wojsko. Tu nie ma prawa być nawet plamki :)

 

P.S. Model fantastyczny. Sam w dzieciństwie kleiłem modele okrętów i samolotów pasjami :) Oczywiście nie na ekranie :E

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze nie tyle przybrudzic co dziwnym wydaje sie jednolite rozlozenie swiatla. Mysle ze lepiej by sie komponowaly gdyby lewa strona byla ciut jasniejsza, a prawa ciemniejsza. Teraz daje wrazenie ala self illumination. No ale to taka pierda:) Caly obrazek genialny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności