Skocz do zawartości

w czym robic animacje 2d??


Pierzak

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ze Świecia do Bydgoszczy niedaleko....

poszukaj w byłym Romecie...jest tam szkoła..nie wiem na ile profesjonalna....(?)

oczywiście tutki...ale aby poznać narzędzie trzeba mieć pomysł i czas....będziesz chciał coś zrobić to sam poszukasz rozwiązania...a znajdując je nauczysz sie programu....

 

pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reklamy to Ty im nie robisz...he he...

 

(jedem znajomy, tam na trzecim roku.. nie miał jeszcze zajęć z \'Photoshopa\', i chyba żadnego z innych programów graficznych...uczą się tam po trosze marketingu i nabywają wiedzę o rynku reklamowym...)(dziwne)...(mają zostać Grafikami komputerowymi...)

myślę że najrozsądniej jest zostać samoukiem jak Biglebowsky...:)

 

pozdrawiam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, Sly, ja bylem w takiej jednej szkolce na Pieknej w Bydzi - masakra, reklamy to im nie bede robic bo rozstalem sie z nimi w niesympatyczny sposob, to co wykladali jest w pierwszych 2 rozdzialach w helpie w Photoshopie, w zasadzie chodzi o sciagniecie kasy od ludzi i tyle, a jak sie cos takiego ukonczy to dostaje sie swistek ze sie jest \'grafikeim komputerowym\', zgroza, a o ile mi wiadomo to wiekszosc tych szkolek jest podobna. Jednak obtuje za wydzialami i akademiami sztuk pieknych, te czesto tez nie sa najwyzszych lotow ale poziom jakby o kika poprzeczek wyzej. Pytanie czy do nauki programow naprawde potrzebna jest szkolka, bo co mozna nauczyc innego niz jest w helpie i w tutkach w internecie. Lepiej zainwestowac w kurs angielskiego.

łoki, Sly, to wciaz chcesz ten palac kultury zobaczyc:)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj oj, Bigu dobrze prawi.

Przewaznie nie potrzeba niczego czego nie masz w helpie, czy ksiazce do programu, poza checia do nauki. Tzw. Szkolki grafiki komputerowej to wedka na naiwnych, ktorzy mysla, ze bez wlasnej roboty stana sie wymiataczmi. Khe, khe.

 

salutt

Dziadek Stal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczyć, zobaczyć...

ino nie ma komu nakarmić psa...

zobaczymy...

jeśli chodzi o tą naukę programów to masz rację...ale ciii... bo ja planuję założyć taką szkołę a z takimi opiniami nie będzie uczniów i KASY...

(:))

pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest mnostwo oprogramowania do animacji, do nasladowania techniki wycinanek najlepiej nadaje sie afterfx i combustion, przy czym afterfx jest dziecinnie proste, ja nauczyłem sie go w jeden wieczor, nie po co tutkow szukac. a do zwykłej animacji poklatkowej to:

- TCP cartoon tv program

- Toon Boom Studio

- Moho

i najprosciej w swiecie painter :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności