Skocz do zawartości

Akierek

Members
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. Ta pelna wersja za 100 dolcow.. hm... istnieje mozliwosc dokupienia za 80 zl, ale poczekam troche. Muszę sie zorientowac czy to faktycznie jest tak jak pisza i mowia ze wycieli wiele elementow gry i przeniesli te ''dodatki'' do tej drozszej wersji. Myślę, ze rockstar moze ale nie musi dac info o tym co dokladnie rozni te dwie wersje. Nie ukrywam, sam sie troche zaniepokoilem tym cut content. Lecz, czekam na rowzoj sytuacji. Zawsze mozna dokupić, na szczescie istnieje taka opcja. Jest to niepokojace ze Rockstar troche zabawil sie teraz w ubisofta i te ich wykupowywyanie zawartosci. Dlatego pozostaje czujny
  2. Dla mnie osobiscie zlożenie preorderu to taki troche fetysz i podążanie za hype'm. Poza tym uważam i jestem swiadomy, że dla wielu graczy złożenie preordera wczęsniej jest właśnie zlym rozwiazaniem, bo o grze nie wiemy za duzo, o nowych mechanikach itd. Mozna powiedziec ze jestem psycho fanem serii gta :) Na samą myśl o informacji od Rockstar trzęsę sie caly i robi mi sie goraco :D Wiadomo, ze dla niektorych gta to zwykly sciek, i tylko dragi, mordobicie i gimnazjalne zapędy.. Czyli podsumowujac: dla mnie sens jest dla samego jarania sie tym ze mam juz gta VI w bibilotece na ps5, mimo ze do odpalenia gry pozostalo tylko albo az 146 dni. :D
  3. Zrobilem osobiscie preorder wersji standard- ale ja jestem fanem gta od zaje.... nia, jak miałem 10 lat to juz sie grało w Vice City 😄 Patrząc po nowych screenach to lekki downgrade wleciał , patrząc w porownaniu trailer 2. A to ze nie ma plytki to mnie to nie rusza, i tak mialem w planach zakup wersji jedynie cyfrowej. Mysle ze i tak duzo osob nie kupi gry, dopiero moze jak wleci gameplay trailer to sie skuszą, bo badzmy szczerzy- gameplayu jeszcze nie widzielismy, a to od tego zalezec bedzie jak ta gra bedzie wygladac :)
  4. ooo wlasnie tutaj doszlismy chyba do sedna sprawy! Faktycznie było troche za malo zlicowana z powierzchnia, ale udalo sie wyrownac gorna czesc siatki: P.S. Dorobilem dyfuzor i wydechy
  5. Seba dzieki za kontrole :D co do wlewu zrobilem sobie na probe na kopii blotnika wyciecie wlewu paliwa i moim zdaniem nie jest zle: Mozna to jeszcze jakos poprawic , ale musze zlapac odpowieni, i dobry flow
  6. chyba wyszlo nie najgorzej :D ( pewnie jeszcze nad tym potem posiedze)
  7. Walczę nad tylnymi reflektorami. One ogólnie w Mustangu są charakterystyczne i wydają się proste do zrobienia ale tak nie jest 😅 3 podejście , jeszcze muszę zrobić głębsza obudowę i klosz potem
  8. hah no tak, 11 lat ten wątek juz ma a ja ciagle tutaj walcze :D Kolejne screeny:
  9. Kontynuuje dalej:
  10. Zacząłem powoli dodawac detale i robic wycinke na shrinkwrapie:
  11. heh, musialem wrocic do bazy bo zle bok wyprofilowalem- byl za malo wypukly oraz nadkole za malo balonowe(?). Zorientowalem sie po wycieciu drzwi. Ale nic nie szkodzi teraz bedzie siedziec lepiej po poprawce bazy :)
  12. Dzięki Seba za czujność i uwagę! Coś nieco poprawiłem:

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.