Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'łączenie' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 6 wyników

  1. Może wiecie jak zmienić w ustawieniach, żeby połączyło mi vertexy? Są mega blisko siebie, chcę zrobić z nich jeden vertex. Poniżej daję przykładową sytuację, ale to już któryś raz, program ma kaprys, raz mi pozwoli zweldować dwa punkty, albo scalić collapsem (conect też próbowałam), ale zazwyczaj nie pozwala. Drodzy forumowicze, dlaczego tak się dzieje i jak to zmienić, bo nie ukrywam, że martwi mnie to, bo model staje się "nieczysty" przez to... ;/ (próbowałam nadawać też różne wartości weldowania). Proszę bardzo o pomoc :
  2. Jestem nowy więc witam wszystkich. Mam problem z łączeniem dwóch osobnych obiektów, wytłumaczę to na zasadzie dwóch płaszczyzn. A więc robię jedną następnie kolejną, obie conwertuje na edytowalne poly i teraz mój problem jak połączyć ich niektóre poligony za pomocą "target weld". Jak wybieram jeden poligon tym narzędziem i chcę go połączyć z drugim poligonem tej drugiej płaszczyzny to nic się nie dzieje, tak jakby jedna drugiej nie "widziała" ?? Proszę o pomoc. I jeszcze jedno czemu nie ma funkcji "attach" w wersji 3ds maxa 2015 ?
  3. Mam taką formę powstałą w wyniku manipulowania 8 osobnymi sześcianami (FFD Box, Wave itd.): bryła przekrój Teraz potrzebuję wymodelować ją na nowo jako jedną całość, z mniejszą liczbą poligonów, ale jednocześnie z zachowaniem jak najdokładniej wszystkich krzywizn płaszczyzn. Czy macie może jakieś propozycje, jak najłatwiej i jednocześnie najszybciej można by to było zrobić? Będę wdzięczna za wszelkie wskazówki.
  4. Od pewnego czasu tworze gre na unity noi przyszla potrzeba aby zrobić postać do gry.problem polega na tym że nie umie połączyć szkieletu z modelem postaci na 3d maxie tak aby caly model postaci podażał za szkieletem.Najlepiej jakby ktoś wytłumaczył mi to krok po kroku jak to zrobic gdyż dopiero co zaczynam przygode z tym programem. jeszcze jedno pytanie jak ten cały model ze szkeletem i animacją np.chodzenia wyexsportować do unity tak aby animacja chodzenia postaci w unity byla taka sama jak animacja która zrobiłem w 3d maxie.
  5. Mój problem jest pewnie bardzo podstawowy ale jako, że jestem początkujący to nie znalazłem w tutorialach rozwiązania następującego problemu: Jak otoczyć dwa spline'y (rysunek poglądowy poniżej) będące jednym obiektem powierzchnią? Tak aby powstała taka powiedzmy pseudo-rura przechodząca w sposób płynny od widocznej elipsy do Ngon'a…
  6. Witam, chciałbym dodać obiekt 3d do zdjęcia 2d. Przeglądałem tutoriale, jest jeden związany z dodawaniem do sceny z biurkiem obiektu 3d, jednak tam jest dość prosta sytuacja ponieważ cień rzucany jest na płaską powierzchnie (biurko). Ja mam troszeczkę inne zapytanie. Czy jedynym sposobem na dodanie do zdjęcia, np swojego, powiedzmy okularów wyrenderowanych w 3ds max, jest chociaż częściowe wymodelowanie swojej twarzy, żeby uzyskać prawidłowe cienie? Czy może jest jakiś inny sposób?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności