Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'salon' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 16 wyników

  1. czesc, pochwale się zrobioną dzis wizualizacją salonu. cwiczylem na niej głównie materiały oraz oświetlenie. standardowo 3ds + vray + ps, pozdrawiam!
  2. Hejka wszysktim:) Dziękuje wszystkim za opinie,komentarze i porady z wątku o "Małej architekturze górskiej". Dziś jeszcze szybszy projekt - w sumie było na to 16 godzin. Sofy, dywan i zasłony to gotowce. Model budynku mój, część książek moja, głośniki moje (ale z projektu sprzed roku), lampy wszystkie robione w trakcie tego projektu, drzwi przesuwne RIMADESSIO wzięte ze starego projektu. Liczone Coroną 1.3, postpro Photoshop CS6. Drzewa kupione od 3DMentor'a, trawa i liście ForestPack Pro wtedy w wersji jeszcze 4.4 chyba. Dzienne wizki świecone samym CoronaSun i CoronaSky, wieczorna świecona HDR'ką ze strony CGSKIES.COM. Zdjęcie które jest za oknem jest z mojej wycieczki rowerowej wokół Poznania:) Każda wizka liczona tylko do 100 passów, bo tylko tyle miałem czasu. Proszę o komentarze, opinie, porady. Serdecznie pozdrawiam!
  3. oto wizualizacja wykonana w 3ds Maxie + Vray Bardzo proszę o opinię ;)
  4. Witam, przedstawiam jeden z ostatnich projektow jaki mialem przyjemnosc wykonac. Przyjemnosc wyjatkowa bo temat bardzo mi "siedzial" ;) Do tego scena dawala mozliwosc pobawienia sie troche oswietleniem co dla mnie jest juz wystarczajaca zacheta do pracy ;) Renderki przedstawiaja salon firmowy Orange ktory powstaje w Abidjan na Wybrzezu Kosci Sloniowej. Praca nad tym salonem byla tez poligonem doswiadczalnym dla maxa 2014 i nowego mentala. Moze troche szalone robic szybki projekt komercyjny na swiezej edycji maxa ale zaryzykowalem (wczesniejsze testy wykazaly ze z grubsza jest ok ;) No i... okazalo sie ze soft dzialal bez zarzutu. Drobne bledy ktore czesto mocno irytowaly przy poprzednich wydaniach tutaj jakos sie nie udzielily. Pewnie tym razem sa w innych obszarach :) Moze animatorzy albo spece od efektow maja wiekszy bol glowy z nowa wersja. Tak czy siak wieksza szybkosc viewportu, MOZLIWOSC WYLACZENIA CADDIES!!!, nowa wersja MR ze zintegrowanym juz unified sampling mocno poprawila komfort pracy. Jak dla mnie jedna z lepszych aktualizacji maxa w ostatnich latach. Oczywiscie to moje zdanie - kazdy cos inengo wymaga od softu i co innego mu do 3d potrzebne. Dla mnie duzy bonus za ficzery do mentala ktorego uwielbiam i ktorego teraz duzo czesciej bede uzywal przy projektach komercyjnych. Cieszy tez fakt ze adsk skupil sie wreszie na podstawach a nowe usprawnienia wydaja sie byc calkiem przemyslane i moga sie podobac. Z gory dzieki za komentarze i krytyke Pozdrawiam Zed
  5. Witam kilka ujęć pracuje jeszcze nad materiałami designu nie zmieniam jest go wsytarczająco co myslicie co dodać co zmienić;)?? wgl jak to już wyggląda czy według was mała postpro jest zrobiona przezemnie już. na tych przykładach - - - Updated - - - troszkę ręcznik mi nie wyszedł ...
  6. Witam, jestem już na tym forum od jakiegoś czasu i często przyglądam się innym pracom użytkowników. Nigdy nie miałem jednak odwagi pokazać czegoś swojego, no ale nadszedł ten czas... Mój pierwszy render wnętrza pokoju, zrobiony na studia na jeden z przedmiotów, czasu było mało, wnętrza nigdy nie robiłem. Robione na podstawie referencji jakiejś tam (choć nie toczka w toczkę). Niektóre błędy sam widzę, i jeszcze długa droga przede mną, no ale od czegoś trzeba zacząć. Całość robiona w 3ds Maxie, renderowane Mental Rayem, no i lekkie post pro w Photoshopie.
  7. Wizka złożona jak widać z gotowych modeli, bardziej jako aranżacja niż wizka sama w sobie. Zawsze miałem problemy z kompozycją i dobraniem kadru. Może tym razem się udało. Pozdrawiam!
  8. Witam wszystkich. Zacząłem sobie robić własnie małe co nieco. Narazie tylko tyle, lecz będę dorzucał więcej, gdyż chciałbym skończyć do końca tego tygdnia. Jest to salon z jadalnią, projekcik mój, zobaczymy co z tego wyjdzie. Oczywiście mile widziane jakieś podpowiedzi odnośnie tego co można dodać aby było ciekawiej. Dywan wygląda jak wygląda(pierwszy mój dywan- Hair and Fur), pokombinuj z nim jeszcze. Oczywiście Mental Ray i 3ds max
  9. Witam, chciałem przedstawić wam mój ostatni projekt, nad którym jeszcze cały czas pracuje. Cały czas się uczę i potrzebuje waszej pomocy, ponieważ teoretycznie wizki mi się podobają (wydaje mi się że najlepsze jakie do tej pory zrobiłem), a praktycznie jeszcze wiele im brakuje i coś mi nie leży. Co pozmieniać w ustawieniach, żeby wizualizacje wyszły jak żylety. Pod wizualizacjami podsyłam ustawienia v-raya i kamer. Oprogramowanie max2011, vray 2.0 salon korytarz między kuchnią a salonem salon2 kuchnia klatka schodowa Pozdrawiam
  10. Taki oto wymęczony salonik ... MAX, Mental Ray, PS. Liczę na komentarze Pozdrawiam
  11. Witam. Krótko, co o tym sądzicie? :)
  12. Heloł, Takie cuś w celach treningowych, glownie oswietlenia i ustawien VRay'a. Jak zwykle wrzucam na pozarcie. Soft: 3ds Max, V-Ray, PS
  13. Projekt małego mieszkania. 3dsmax+vray, oświetlany sun+sky w salonie (+doświetlenia vraylight) i vraylight + vrayIES w łazience IRR+LC na low na niskich ustawieniach. Jeszcze nie do końca "wypełnione" wnętrze oczywiście. Będzie więcej i na lepszych ustawieniach ofc, ale każda pomoc/krytyka się przyda. Tiling kafelków w łazience skopany, ale jestem w trakcie poprawiania map ;) Notabene - łazienka jest mikro i z tego względu kamera jest ustawiona na ok 20mm co skutkuje paskudnym rozciąganiem się elementów (umywalka, lustro)... Da się to jakoś obejść czy nie bardzo?
  14. Gość

    Scena 3D: Salon

    Witam. Po nieudanym występie z gitarką, zamierzam zrobić moją pierwszą wizkę w Vray'u. Piersze dzieło i od razu z rozmachem. Co by się nie pogubić w modelach jakie chcę umieścić na senie, zrobiłem ogólny plan, "co? gdzie? jak?" Oto on: Do wymodelowania zatem będą: - Sprzęt grający - Sofa - Kwiatek - Stolik - Dywan Oprócz tego wszystko co jest związane bezpośrednio z samym pomieszczeniem np. okna, listwy przypodłogowe, kontakty. Nie wykluczam również dodania jakiejś lampy wiszącej nad stolikiem i może półek... Ale to później... Co do kamery, to planowałem ustawienie "1" ale po przeanalizowaniu, nie wykluczam że "2" będzie miało ciekawszą kompozycję kadru... To jeszcze do rozważenia. Jeszcze dziś mam nadzieję zapodać wstępną wersję odtwarzacza CD.
  15. Od niedawna robie sobie taką wizkę ( jak narazie 20h): Jak się wam podoba sam projekt pokoju. Zastanawiam się w czym to wyrenderować (mental ray, vray, a może indigo). Czekam na komentarze.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności