Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'horror' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 9 wyników

  1. Hej! Bardzo dawno temu mignąłem na forum tym dziełem, które to wykończyło mnie tak bardzo, że powiedziałem sobie: nigdy k***a więcej. Ale coś jest w powiedzeniu nigdy nie mów nigdy... i równo rok temu, na fali ekstazy AI, powstał ten film. Początkowo chciałem zrobić to tak jak Corridor Crew ich Rock, Paper, Scissors ale oczywiście jak zacząłem eksperymentować to nic mi nie wychodziło a jakość była beznadziejna. Więc postanowiłem zrobić krok w tył, olać te wszystkie EbSynth i zrobić to po bożemu. No i powstała taka oto animacja. Używałem głównie Character Creator, iClone, Unreal a składałem to wszystko w Afterze. Assety kupiłem na marketplace Unreal'a, RealIllusion i na Envato. Przyświecało mi motto: robić tak, żeby się nie narobić 😉Pracowałem nad tym non-stop 2.5 miesiąca. Ogólnie uważam ten film za sukces bo nie wykończył mnie psychicznie a jeszcze nawet się załapał na parę festiwali. Był między innymi na fajnym festiwalu w Grecji - TAF, Thessaloniki Animation Festival. W Hiszpanii na Girona Film Festival. A karierę festiwalową zakończył tydzień temu na festiwalu Animator w Poznaniu (w sekcji animator bez selekcji, gdzie wygrał Ryż i Kurczak, czyli w doborowym towarzystwie, congrats i zazdroszczę 😉 ).
  2. Niedawno premierę miała gra WarMongrels, do której razem z Cat Kaczmarek robiliśmy animowane cutsceny. Przez ponad 2 lata stworzyliśmy prawie 40 minut animacji. To największy i najbardziej czasochłonny projekt, w jakim brałem udział. Ponura wojenna historia, dużo brutalności, niepokoju i mroku. Żeby za bardzo nie spoilować fabuły gry, poniżej 3 fragmenty zlepek cutscen, podzielone na kategorie techniczne: 1/3 WalkCycles & FX Animation 2/3 FullPlan & CloseUp 3/3 LipSync & Expressions Jako bonus trochę Motion Designu, czyli animowane ikonki, które ostatecznie nie weszły do gry: i bonusowy bonus, czyli kilka WIPów: a na sam koniec, krótki animacyjny i stylizacyjny test, który zrobiliśmy dwa lata temu, na samym początku:
  3. Potworki wymodelowane w ZBrush rendery w KeyShot.
  4. Model wykonany w ZBrush i Photoshop.
  5. Firma: Crystalvision (http://crystalvision.pl) Stanowisko: Technical Art Assistant Forma zatrudnienia: praca zdalna - zlecenie, preferowanie własna działalność Poszukujemy technicznego asystenta z artystycznym zacięciem do pracy przy grze przygodowej opartej na prozie H.P. Lovecrafta, w częściowo otwartym świecie, tworzonej na silniku Unity. Zapraszamy do pobrania wersji demonstracyjnej pod adresem http://lovecrafttales.com. Mamy zapewnione finansowanie na całą grę. Wymagamy: zaangażowania ok 20 godzin w tygodniu przez 8 miesięcy portfolio – coś, czym chcesz i możesz się pochwalić, niekoniecznie komercyjne inteligencji i dobrej pamięci - umiejętności sprawnego poruszania się po skomplikowanych hierarchiach, XML-ach, automatyzacji pracy interdyscyplinarności i chęci uczenia się nowych narzędzi - oczekujemy gotowości na zakres obowiązków obejmujący level design, przystosowanie gotowych modeli / tekstur na potrzeby gry, tworzenie prefabów i inne zagadnienia z pogranicza dziedzin artystycznych i technicznych samodzielności - projekt powstaje zdalnie, co wymaga dużej samodyscypliny, a także umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów komunikatywności i umiejętności pracy w zespole - z uwagi na konieczność zarządzania ryzykiem, oczekujemy zgłaszania problemów na jak najwcześniejszym etapie, a także udziału w cyklicznych spotkaniach online odpowiedzialności i nastawienia na cel - jako zespół będziemy rozliczani z realizacji miesięcznych celów, od których zależy ciągłość finansowania projektu; jest to projekt obarczony pewnym ryzykiem znajomości silnika Unity Mile widziane: Doświadczenie przy produkcji gry o podobnej skali, dystrybuowanej na PC Doświadczenia w pracy z GitHubem Umiejętność programowania / skryptowania w dowolnym języku Własna działalność gospodarcza Oferujemy: pracę zdalną (wyłącznie) wynagrodzenie wypłacane po realizacji comiesięcznego planu elastyczne godziny pracy CV oraz link do portfolio prosimy przesyłać na adres [email protected]. Uprzedzamy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami
  6. Firma: Crystalvision (http://crystalvision.pl) Stanowisko: Game Artist Forma zatrudnienia: praca zdalna - zlecenie, preferowanie własna działalność Poszukujemy interdyscyplinarnego artysty do pracy przy grze przygodowej opartej na prozie H.P. Lovecrafta, w częściowo otwartym świecie, tworzonej na silniku Unity. Zapraszamy do pobrania wersji demonstracyjnej pod adresem http://lovecrafttales.com. Mamy zapewnione finansowanie na całą grę. Wymagamy: zaangażowania ok 20 godzin w tygodniu przez 7 miesięcy umiejętności rysunkowych i malarskich umiejętności modelowania w 3d znajomości Photoshopa i umiejętności pracy na tablecie graficznym portfolio z pracami z dziedziny game artu, niekoniecznie komercyjne interdyscyplinarności i chęci uczenia się nowych narzędzi - oczekujemy gotowości na dość szeroki zakres obowiązków, potencjalnie obejmujący większość wizualnych aspektów tworzenia gry, jednakże z naciskiem na digital painting samodzielności - projekt powstaje zdalnie, co wymaga dużej samodyscypliny, a także umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów komunikatywności i umiejętności pracy w zespole - z uwagi na konieczność zarządzania ryzykiem, oczekujemy zgłaszania problemów na jak najwcześniejszym etapie, a także udziału w cyklicznych spotkaniach online odpowiedzialności i nastawienia na cel - jako zespół będziemy rozliczani z realizacji miesięcznych celów, od których zależy ciągłość finansowania projektu; jest to projekt obarczony pewnym ryzykiem Mile widziane: Znajomość silnika Unity Znajomość Blendera Umiejętność sculptingu (w wybranym programie) Doświadczenie przy produkcji gry o podobnej skali, dystrybuowanej na PC Własna działalność gospodarcza Oferujemy: pracę zdalną (wyłącznie) wynagrodzenie wypłacane po realizacji comiesięcznego planu elastyczne godziny pracy CV oraz link do portfolio prosimy przesyłać na adres [email protected]. Uprzedzamy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
  7. Jeszcze nie mam takiej postaci w folio więc wczoraj w 4 godzinki ulepiłem kolesia .. teraz tylko pytanie czy dorobić mu szatki .. krzyż .. w końcu ewidentnie będzie głosił kazania :D
  8. Gość

    Scary Fumefx

    Taki projekcik ostatnio zrobiłem, żeby poćwiczyć compositing cg z real futydżem. Sekwencja z niezależnego filmu "Little Monsters" by Jay Carver. Pozdro
  9. Witam wszystkich bardzo serdecznie:) Po wielu hektolitrach kawy i monstera, mamy film! Co prawda nadal czekamy na machinimę(obecnie mają roszady kadrowe i niezły bu...organizacyjny) więc zanim film ukaże się na ich kanale, postanowiliśmy wyjść fanom na przeciw i umieścić film na vimeo wraz hasłem. Zanim jednak przejdę do konkretów, oto streszczona historia projektu(dla niecierpliwych, akcja zaczyna się kilka akapitów niżej): Dla mnie, wszystko zaczęło się w lipcu roku 2011, kiedy to mój wspaniały brachol Mario zwany również matamanem zobaczył na forum linka do wstępnego trailera filmu wraz z komentarzem reżysera, iż poszukują chętnych do pomocy. Był to ten filmik: Zainteresowany całą sprawą(toż to Silent!), postanowiłem napisać maila do Jaya. Po krótkiej pogawędce i sprawdzeniu przez Jaya mojego jakże "wielce imponującego"(lol) dorobku, okazało się, że obaj jesteśmy zainteresowani współpracą non-profit. Niektórzy pomyślą: Ty baranie, robisz za free?, co za frajer! Jednak ja pomyślałem, iż będzie do fajny materiał do reela, jak i również niezła przygoda więc what'a hell:) Przerażenie ogarnęło mnie po zobaczeniu materiału, jako, że w tamtym czasie o procesie tworzenia filmu czy krótkiego metrażu na etapie post produkcji wiedziałem tyle co Biber o muzyce, poczułem wszechogarniającą mnie niemoc. Jednak po zebraniu się w garść, do kupy(jak kto woli), postanowiłem zmierzyć się z tematem.Po kilku miesiącach i wielogodzinnych rozmowach na skypie, stwierdziliśmy, że cześć materiału trzeba będzie zarejestrować, nagrać, nakręcić, wykamerować ponownie, stąd pojawiła się długa przerwa w nadawaniu. Początkowo film miał być na jesieni 2011, potem w czerwcu 2012, jednak nie chcieliśmy kosztem jakości "wypuszczać" filmu, który nie jest naszym 100% możliwości. Kolejne kilka miesięcy minęło na tworzeniu tego co trzeba, na swoich barkach miałem ponad 100 ujęć, około 60-ciu wymagało roto. Sierpień tego roku, termin coraz bliżej, postanowiłem więc napisać do jakże utalentowanej Izabeli "Seleny" Zelmanskiej, z nadzieją, iż zechce pomóc w tym jakże zacnym projekcie.Okazało się, iż Selena jest bardzo miłą i sympatyczną osobą, i praktycznie bez chwili zastanowienia powiedziała: OK!:) Tak więc, na barki naszej koleżanki spadło początkowo zaprojektowanie, wymodelowanie i oteksturowanie potwora(lying creature), jednak po kilku późniejszych problemach z osobami, które miały się tym zająć Izabela również wykonała rig i animację potwora. Mi pozostały symulacje, render i compo. Izabela była również niesamowitym wparciem merytorycznym, za co z tego miejsca chciałbym jej gorąco podziękować:) Przyszła jesień, październik i w końcu możemy pochwalić się naszym wspólnym dziełem, koprodukcją amerykańsko-polską o jakże dźwięcznym tytule Silent Hill: Anniversary! Poniżej zestawienie głównych twórców. Dyrektorem miasteczka był: Jay Ness Palety do siedzenia i alkohol kołował: Ryan Shneider Klimat wizualny tworzył i ściany zrywał: Paweł "ApaczoS" Gałązka Potwora kręciła, ubierała, niańczyła i prowadziła: Izabela "Selena" Zelmańska Dźwięki z piekła rodem majstrował i mixował początkowo: Mike Hallenbeck Jednak Mike nas musiał opuścić pod koniec i wspólnie z Jayem i jego kolegą mixowanie kończyliśmy. Ja mixowałem dźwięk do sceny z potworem, peeling i częściowo jazdę samochodem. Piramidogłowego i pielęgniarki malowała i rany dziargała: Kaley Moriadan Kasę wykładali: Jay, Ryan i ja. Grafikę w ruch wprawiał: Jeremy Frye Klimat muzyczno-dźwiękowy tworzył: Akira Yamaoka Tak więc, po tym długim i mega nudnym wstępie czas na link, film trwa 24minuty i jest pewien bonus dla wtajemniczonych po creditsach. W samym filmie umieściliśmy kilka easter eggów, informacja dla osób, które chciałyby się pobawić w szukanie:) Elementy są cztery. 3 nawiązują do gry SH2 i jeden do SH3. Hasło do filmu: anni UPDATE: Film jest już na machinimie, na YT: [video=youtube_share;xCvaEYYR78o]http://youtu.be/xCvaEYYR78o?hd=1 Kilka linków: https://www.facebook.com/SilentHillAnniversary http://www.jay-ness.com/ https://vimeo.com/apaczos http://izabela-kus.blogspot.com/ https://www.facebook.com/kaley.moradian Poniżej przedstawiamy jeszcze kilka screenów z zety od Seleny:) Enjoy!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności