Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'człowiek' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 8 wyników

  1. Hej. Oto rezultat moich pierwszych kroków w Houdinim. Dekoracyjna czaszka z "drutów" przypominających koralowca mózgowego. Podstawowy model czaszki był wymodelowany z Zbrush+Modo. Potem podłączyłem ją do Houdniego aby stworzyć symulację w wzrostu na jej powierzchni. Zasymulowane "druty" wyeksportowałem do C4D i tam pobawiłem się już w rendering. Silnik renderujący to Octane 4.0 z włączoną opcją Denosingu Ai. Więcej obrazków + zrzuty siatek możecie zobaczyć na moim portfolio tutaj->https://www.behance.net/tomerk
  2. Zbliża się premiera nowego Blade Runnera, wzięło mnie na cyberpunkowe klimaty :) Modelowanie: Zbrush, Marvelous Designer, Maya. Renderowane w Vray dla Maya.
  3. Wszystkie obiekty zostały wykonane w ZBrushu, a rendering, na potrzeby tej prezentacji, w Cinema 4D. Wersje oteksturowane wykorzystane zostaną w portalu edukacyjnym. Niektóre prace w kolorze można zobaczyć https://www.facebook.com/rulonis/?ref=hl
  4. Witam, Postanowiłem powoli zabierać się za Zbrusha i tu mam pytanie do was. Jakie polecacie książki do studiowania anatomii człowieka, czy zakup książki "anatomy for sculptors" od anatomy4sculptors.com będzie dobrym wyborem? Szczerze powiem, że szukałem trochę na ten temat i właśnie ta pozycja przykuła moją uwagę najbardziej. Pozdrawiam;)
  5. Jeszcze nie mam takiej postaci w folio więc wczoraj w 4 godzinki ulepiłem kolesia .. teraz tylko pytanie czy dorobić mu szatki .. krzyż .. w końcu ewidentnie będzie głosił kazania :D
  6. Hej, zacząłem dłubać przy animacji bicia serca, ponieważ taki mam temat na zaliczenie przedmiotu. Za bardzo doświadczenia nie mam, dlatego pomyślałem, że wrzucę co mam, to może ktoś się podzieli uwagami/radami :) tak wygląda to aktualnie: próbowałem różnymi drogami, a to od icosfery i robiłem "wypustki" - po extrudowanie okręgu na podstawie rysunku (jak to miało miejsce właśnie teraz). Dalej mi nie pasuje, troche mi brakuje kształtów mam wrażenie... no i odrazu pytanie, co obczaić, żeby najmniejszym kosztem to zaanimować? Troszkę spróbowałem lattice i fajnie się część serca nawet ruszała, ale (nie wiem czy sie nie da czy coś spaprałem) kolejnego nie mogłem jakoś podpiąć do modelu :( edit: blender 2.69
  7. Gdzieś w sieci, kiedyś znalazłem tutorial na: modelowanie, texturowanie, oświetlenie i rendering realistycznego człowieka. Teraz nie pamiętam gdzie to znalazłem. I tu jesty właśnie moja proźba. Czy ktoś z "tubylców" zna takie tutki, darmowe lub płatne.
  8. Witam, mam dwuczęściowe pytanie: 1. Jaki polecacie tani, może być prymitywny soft do wyrenderowania postaci człowieka. 2. gdzie potem do tego znaleźć gotowe modele mężczyzn i kobiet w różnym wieku ( Modele symboliczne bądź realistyczne, nie ma to znaczenia. Fajnie jakby był export w jakimś uniwersalnym formacie, ale niekoniecznie. Pmiętam ładnych parę lat temu był taki zabawny soft z tańczącym niemowlakiem, myślę że w zupełności by mi wystarczył, ale nie pamiętam co to było.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności